Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2003, 11:16

autor: Bryndek

Testy The Frozen Throne

Już od dziś, pod tym adresem rozpoczną się zapisy na testy beta, dodatku do gry Warcraft III - The Frozen Throne. Zapisy trwać będą 7 dni, począwszy od dziś od godziny 20:00 naszego czasu.

Już od dziś, pod tym adresem rozpoczną się zapisy na testy beta dodatku do gry Warcraft III - The Frozen Throne. Zapisy trwać będą 7 dni, począwszy od dziś od godziny 20:00 naszego czasu.

Po zakończeniu zapisów, firma Blizzard, producent gry, wybierze 10.000 testerów. Kolejną ważną dla nas informacją jest fakt, że w testach każdy może brać udział, nie ma ograniczenia na „tylko Kanadę i Stany Zjednoczone”. Ważne natomiast, aby uczestnik przekroczył 13 rok życia, posiadał oryginalny klucz gry Warcraft III oraz dobre łącze Internetowe.

Frozen Throne to pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej części słynnej strategicznej serii autorstwa firmy Blizzard Entertainment. Akcja omawianego dodatku ponownie osadzona została w fantastycznej krainie Azeroth, w kilka miesięcy po bitwie na górze Hyjal, w której pokonano Archimonde’a i Płonący Legion. Oś fabularną stanowią próby odnalezienia władcy Nieumarłych imieniem Ner’zhul, spoczywającego w lodowym grobowcu na kontynencie Northrend, a w owych poszukiwaniach główne role odgrywają m.in. Rycerz Śmierci Arthas i elficki renegat Illdian. Nową kampanię rozpoczynamy rasą Nocnych Elfów, następnie przeskakujemy na Ludzi, a kończymy rasą Nieumarłych. Dla Orków przygotowano oddzielną kampanię z własną, odrębną historią. (encyklopedia)

Ostatnia aktualizacja: 2003-02-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Warcraft III: The Frozen Throne

Warcraft III: The Frozen Throne