Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lutego 2003

Silent Hill 3 najpierw w Europie
Silent Hill 3 najpierw w Europie

ComCo, 22 lutego 2003, 15:43

Europejski oddział firmy Konami poinformował, że Silent Hill 3 - najnowsza część z tej znanej serii survival-horrorów - pojawi się w Europie już 23 maja, czyli na kilka tygodni przed japońską i amerykańską premierą gry. W pełnej wersji wcielimy się w postać Heather - uroczej nastolatki, która będzie musiała walczyć o swoje życie w świecie wypełnionym przerażającymi bestiami...

Zobacz Homeworld 2 w akcji
Zobacz Homeworld 2 w akcji

ComCo, 22 lutego 2003, 11:51

Zachodni serwis IGN.com, wkrótce po zamieszczeniu zapowiedzi nowej części gry Homeworld, opublikował również ciekawy filmik przedstawiający ten tytuł w akcji. Całość przedstawia atak małych, szybkich myśliwców na większy krążownik i trwa około 33 sekund, jednak z pewnością warta jest czasu poświęconego na ściąganie - żadna kosmiczna strategia czasu rzeczywistego nie może pochwalić się podobnymi efektami!

Demo gry Freelancer

Fajek, 22 lutego 2003, 11:48

Serwis FilePlanet poinformował, że na jego stronach dostępne jest demo najnowszego produktu firmy Digital Anvil wydawanej przez Microsoft – Freelancer.

Empires Dawn of the Modern World zapowiedziane
Empires Dawn of the Modern World zapowiedziane

ComCo, 22 lutego 2003, 11:35

Firma Activision już od jakiegoś czasu współpracuje z zespołem Stainless Steel Studios, zaś pierwszym owocem ich pracy będzie nowy RTS o nazwie Empires: Dawn of the Modern World. Pełna wersja pozwoli nam na rozegranie bitew pochodzących z różnych okresów historycznych - zaczynając od "skromnych" pojedynków jazdy konnej i łuczników, aż do dowodzenia czołgami czy piechotą na frontach Drugiej Wojny Światowej.

GameStar - nowy miesięcznik dla graczy
GameStar - nowy miesięcznik dla graczy

Fajek, 22 lutego 2003, 11:29

Wczoraj do naszej redakcji dotarła paczka, w której znaleźliśmy pierwszy numer (a właściwie „zerowy”) nowego miesięcznika dla graczy – GameStar – który pojawi się na polskim rynku już w marcu.