Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lutego 2003

Wreszcie ukończony, Freelancer trafił do tłoczni

Solnica, 7 lutego 2003, 17:55

Po blisko sześciu latach mąk twórczych zespół Digital Anvil zakończył wreszcie prace nad Freelancerem, kosmicznym symulatorem, na którego czeka naprawdę wielu fanów tego rodzaju komputerowej zabawy. Rozpoczął się proces tłoczenia płyt z grą, dzięki czemu już wkrótce pojawi się ona na półkach sklepowych.

Oficjalne demo angielskiej wersji Anno 1503

Solnica, 7 lutego 2003, 16:24

Po małym falstarcie w zeszłym tygodniu, czyli wypuszczeniu a następnie bardzo szybkim wycofaniu „nieautoryzowanego” dema angielskiej wersji Anno 1503: Setting out for a New World, Electronic Arts udostępnił dzisiaj oficjalne demo tego tytułu.

Demo Jurassic Park: Operation Genesis do pobrania

Fajek, 7 lutego 2003, 16:16

Gier bazujących na serii filmów Jurassic Park było co najmniej kilka. Jedne lepsze jedne gorsze, w każdym bądź razie przeszły raczej bez echa. Sytuacja może ulec zmianie za sprawa Jurassic Park: Operation Genesis – gry bazującej na znanym filmie Stevena Spielberga.

3DMark 2003 - ostateczne odliczanie rozpoczęte

Solnica, 7 lutego 2003, 15:15

Na oficjalnej stronie firmy Futuremark znanej do niedawna jako Mad Onion pojawił się licznik odmierzający czas pozostały do wypuszczenia najnowszej wersji chyba najsłynniejszego programu testującego wydajność naszych komputerów – 3DMark 2003. Program udostępniony zostanie w Internecie w momencie gdy wspomniany licznik osiągnie wartość zero, a nastąpi to ...

Recenzja: Draggo

Fajek, 7 lutego 2003, 14:56

Draggo to przyjemna gra logiczno-zręcznościowa dedykowana przede wszystkim młodym graczom, przypominająca takie znane tytuły jak Rayman 2: The Great Escape czy KAO The Kangaroo.

Przegląd Prasy: PLAY DVD pełen przygodówek
Przegląd Prasy: PLAY DVD pełen przygodówek

Solnica, 7 lutego 2003, 13:45

W tym tygodniu do punktów z prasą trafiło wydanie specjalne magazynu PLAY poświęcone grom przygodowym. Na krążku DVD dołączonym do numeru znalazły się trzy pełne wersje gier przygodowych po polsku: Gilbert Goodmate, Jazz i Faust, In Cold Blood oraz wiele innych bardzo ciekawych materiałów. Oczywiście sama płyta to nie wszystko, w magazynie znajdziecie wiele ciekawych materiałów skupiających się na ponad czterdziestu przygodówkach.

American Conquest już w sklepach

Fajek, 7 lutego 2003, 10:26

W zachodnich sklepach pojawiła się gra American Conquest, czyli kolejna strategia czasu rzeczywistego stworzona przez twórców Cossacks: European Wars. Gra przenosi graczy do przeszłości, w czasy wielkiej kolonizacji nowo odkrytych kontynentów amerykańskich, która to zapoczątkowała powstanie nowych niepodległych państw, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, czy Kolumbia.

Polski klan GROM - Next Generation na czele europejskiej ligi GHOST RECON’a

Fajek, 7 lutego 2003, 10:04

Klan GROM powstał 16 stycznia 2002 roku i od razu nawiązał walkę z czołowymi drużynami europejskimi. Zawędrował na 2 miejsce europejskiej ligi Clanbase.

Modyfikowanie MoH: AA – Spearhead czas zacząć!

eLKaeR, 7 lutego 2003, 09:15

Za sprawą firmy wydawniczej Electronic Arts na bezkresne wody Internetu wypłynął tzw. Software Development Kit (SDK), dedykowany grze z gatunku FPS zatytułowanej Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead.

Bad Boys II – z wielkiego ekranu do świata cyfrowego
Bad Boys II – z wielkiego ekranu do świata cyfrowego

eLKaeR, 7 lutego 2003, 09:10

Moment kinowego debiutu filmu sensacyjnego Bad Boys nastąpił dokładnie osiem lat temu. Natomiast już latem bieżącego roku światło dzienne ujrzy kontynuacja rzeczonego obrazu – w rolach głównych ponownie zobaczymy Will’a Smith’a i Martin’a Lawrence’a. Tymczasem korporacja Empire Interactive podpisała z wytwórnią Sony Pictures umowę, dzięki której będą mogły powstać gry wirtualne, nawiązujące do drugiej części „Niegrzecznych Chłopców”.

Przedsmak możliwości Blitzkriegu już w przyszłym tygodniu

Łosiu, 7 lutego 2003, 09:01

Oficjalna strona internetowa strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Blitzkrieg donosi, iż 14 lutego wypuszczona zostanie wersja demonstracyjna tego tytułu. Dodam, że producentem gry jest rosyjska firma Nival Interactive, zaś sama gra w oczach wielu miłośników RTS-ów tego typu pretenduje do miana pogromcy znanej serii Sudden Strike.

nVidia dogaduje się Microsoftem - Xbox znowu stanieje

Łosiu, 7 lutego 2003, 08:58

Jak donosi serwis Bloomberg, właśnie zakończyły się rozmowy pomiędzy oboma wspomnianymi w tytule firmami, dotyczące dostaw chipów generujących grafikę do produkcji konsol Xbox oraz obniżenia ceny tychże chipów.

Czyżby Red Alert 3?

Łosiu, 7 lutego 2003, 08:57

Command & Conquer: Generals jeszcze nie pojawił się w zachodnich sklepach, przypominam że nastąpi to 11 lutego, a z koncernu Electronic Arts zaczynają już docierać informacje dotyczące kolejnej gry z serii Command & Conquer.