Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2003

Wygraj Skoki Narciarskie 2003 z podpisem Adama Małysza (27/02/03)

Fajek, 27 lutego 2003, 16:42

W zeszłym tygodniu urządziliśmy mały konkurs w związku z konkursem MŚ na skoczni K-120. Tym razem taki sam konkurs będzie dotyczył zawodów na obiekcie K-95, które w dniu jutrzejszym odbędą się w Predazzo.

F1 Challenge 99-02 - nowe wyścigi ze stajni EA Sports

Fajek, 27 lutego 2003, 16:25

Seria gier spod znaku F1 autorstwa EA Sports jest aktualnie najlepszą tego typu. Kolejne jej edycje (aktualnie F1 2002) są z roku na rok ulepszane. Jednak EA postanowiło wprowadzić na rynek nieco zmieniony produkt pod nazwą F1 CHALLENGE 99-02.

Anito w przygotowaniu
Anito w przygotowaniu

ComCo, 27 lutego 2003, 16:00

Fantastyczna kraina stylizowana na siedemnasto-osiemnastowieczną Azję, przeróżne kultury i religie, walka o wpływy polityczne - właśnie taką rzeczywistość przygotowują dla nas autorzy z zespołu Anino Entertainment w swojej najnowszej grze role-playing o nazwie Anito, która powinna trafić do sklepów jeszcze w tym roku.

Wing Commander na GBA

ComCo, 27 lutego 2003, 14:29

Seria Wing Commander wiecznie żywa! Firma Take 2 Interactive poinformowała, że zapewniła sobie wyłączne prawa do wydania konwersji gry Wing Commander: Prophecy na konsolę Game Boy Advance. Tytuł ten jest połączeniem symulatora walk kosmicznych myśliwców wykonanego na najwyższym poziomie z doskonałą filmową opowieścią opracowaną przez Syda Meada.

Publicystyka: Jestem Graczem z natury

Fajek, 27 lutego 2003, 14:03

Zapraszamy do przeczytania megawywiadu z Piotrem Pieńkowskim, redaktorem naczelnym pisma Świat Gier Komputerowych, w którym dowiecie się jak wydarzenia mające miejsce w branży gier komputerowych w przeciągu ostatnich 10 lat wpłynęły na redakcję, jak i na samo ŚGK.

Chińska panda z polską duszą

eLKaeR, 27 lutego 2003, 13:44

Entuzjastom najnowszej odsłony sagi Warcraft z pewnością znane są ukryte w rzeczonej grze motywy humorystyczne, związane z pandami. Ów osobliwy wątek zostanie rozwinięty w opracowywanym właśnie oficjalnym rozszerzeniu pt. The Frozen Throne.

Lowrider w nowej szacie
Lowrider w nowej szacie

ComCo, 27 lutego 2003, 13:16

Tuningowanie samochodów chyba w żadnej grze wyścigowej nie było równie przyjemne - otóż firma Jaleco Entertainment poinformowała, że aktualnie pracuje nad przygotowaniem gry Lowrider do premiery w Stanach Zjednoczonych. Całość została wydana w grudniu zeszłego roku na terenie Japonii, a nowa wersja tego tytułu ma posiadać ulepszone efekty audio-wizualne, więcej pojazdów oraz nową ścieżkę muzyczną.

"Kierowca" jedzie do Hollywood

eLKaeR, 27 lutego 2003, 12:44

Studio Reflections Interactive intensywnie pracuje nad trzecią częścią serii Driver, która powinna ujrzeć światło dzienne jeszcze w 2003 roku - wśród docelowych platform sprzętowych figurują komputery klasy PC oraz konsole Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube. Natomiast korporacja Infogrames oświadczyła, iż podpisała umowę z niemiecką wytwórnią Constantin Film. Dzięki wspomnianemu układowi ten ostatni podmiot uzyskał prawa do realizacji filmu pełnometrażowego i serialu telewizyjnego, mających nawiązywać do warstwy fabularnej rzeczonego cyklu.

Samochody z Motor City Online pójdą na złom!

eLKaeR, 27 lutego 2003, 11:55

Blisko dwanaście miesięcy temu pojawiły się informacje, dotyczące planowanego zamknięcia projektu o nazwie Motor City Online, czyli pierwszych wirtualnych wyścigów samochodowych typu MMO (Massive Multiplayer Online). Dziś wiadomo już oficjalnie, iż dni owej pionierskiej idei są policzone.

Recenzja: Różnice

Fajek, 27 lutego 2003, 11:35

Różnice to gra banalna i prosta. Prosta w swojej budowie i obsłudze, jednak będąca w stanie przykuć do monitora na znaczni e dłużej aniżeli by się to z pozoru wydawało.

Aristocracy - nowy klan multigamingowy

Fajek, 27 lutego 2003, 09:59

Na polskiej scenie klanowej został stworzony Multigamingowy Klan Aristocracy, który po kilku tygodniach negocjacji powstał z połączenia kilku klanów.

iSONews.com przejęty przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych

Solnica, 27 lutego 2003, 09:31

iSONews.com, najsłynniejszy serwis internetowy zamieszczający na swoich łamach najświeższe informacje na temat pirackich wersji oprogramowania został w tym tygodniu przejęty przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych. Jest to kolejny etap postępowania w sprawie, jaka toczy się obecnie w sądzie przeciwko jego założycielowi.

Nowe demo Pro Race Driver

Łosiu, 27 lutego 2003, 09:30

Po dwóch wersjach demonstracyjnych (wersja alfa oraz wczesna beta) gry Pro Race Driver, które pojawiły się w zeszłym roku, teraz firma Codemasters wypuściła trzecią wersję demo (beta w 80% reprezentująca to, z czym będziemy mieli do czynienia w pełnej wersji) tego tytułu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do pobrania jej z naszego FTP (waży około 92MB).

Produkcja drugiej części Głupków zawieszona
Produkcja drugiej części Głupków zawieszona

Łosiu, 27 lutego 2003, 09:23

Na początku roku 2001 programiści z firmy Xilam uraczyli graczy całkiem przyjemną grą przygodową, która ukazała się w naszym kraju pod tytułem Głupki z Kosmosu. Jakiś czas później strona producenta wzbogacona została o animację jednoznacznie sugerującą, iż trwają prace nad drugą częścią Głupków. Niestety po rozmowie redaktora serwisu AdventureGamers z przedstawicielem firmy Xilam okazało się, że zaprzestano prac nad owym tytułem i obecnie nie znajduje się on w produkcji.

Premiera Heroes of Might and Magic IV: Winds of War
Premiera Heroes of Might and Magic IV: Winds of War

Łosiu, 27 lutego 2003, 09:13

Firma 3DO podała do publicznej wiadomości, iż drugi dodatek do czwartej części popularnych Herosów można już nabyć w zachodnich sklepach. Kupując Heroes of Might and Magic IV: Winds of War fani tej serii otrzymują sześć nowych kampanii, ponad 40 nowych map (w tym szereg stworzonych przez fanów serii), 3 nowe fantastyczne kreatury, szereg nowych obiektów oraz nową ścieżkę dźwiękową.