Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl luty 2003

James Bond 007: Nightfire - poradnik

Sznur, 10 lutego 2003, 15:55

Rozpoczynamy publikację poradnika do najnowszych przygód brytyjskiego super-agenta w grze akcji James Bond 007: Nightfire. Nieustraszony agent Jej Królewskiej Mości zmierzy się tutaj z międzynarodową organizacją przestępcą kierowaną przez Rafaela Drake’a, knującego perfidny plan przejęcia kontroli nad całą Ziemią. W zadaniu powstrzymania Drake’a i jego pomagierów z pewnością pomoże wam dokładny opis przejścia wszystkich etapów tej wcale niełatwej misji.

Gothic III i dodatek do Gothic II potwierdzone

Łosiu, 17 lutego 2003, 09:52

Mike Hoge, jeden z programistów zespołu Piranha Bytes zamieścił na forum World of Gothic post, w którym oficjalnie przyznaje, iż Piranha Bytes pracuje nad dodatkiem do drugiej części Gothica oraz nad trzecią odsłoną tej serii. Hoge stwierdza, iż w chwili obecnej tylko kilku ludzi pracuje nad projektem Gothic III, a za kilka miesięcy, gdy dodatek GII trafi do sprzedaży, cały zespół skupi się na produkcji GIII.

Mafia a'la lata dziewięćdziesiąte...
Mafia a'la lata dziewięćdziesiąte...

Łosiu, 26 lutego 2003, 11:42

Martin Steirn, fan niedawnego przeboju firmy Illusion Softworks, Mafia: The City of Lost Heaven, stworzył specjalną modyfikację rzeczonego tytułu „Bluedream Mod ver.1.01”, za sprawą której Ameryka rodem z lat 30-tych ubiegłego stulecia przedstawiona w grze, zamienia się w Amerykę a'la lata dziewięćdziesiąte. Jeżeli jesteście zainteresowani tego typu modyfikacją, to zapraszam do naszego działu Pliki. Mod dzieli się na trzy części: pliki dźwiękowe (151 MB), modele (37,4 MB) oraz mapy (16,4 MB).

ISS 3 nie tylko na konsole

eLKaeR, 6 lutego 2003, 13:19

Jest już przesądzone, iż trzecia odsłona popularnej wirtualnej symulacji gry w piłkę nożną o nazwie International Superstar Soccer będzie jednocześnie pierwszą częścią owej serii, która zawita na platformę PC.

Europa Universalis: II Wojna Światowa - poradnik

Sznur, 14 lutego 2003, 15:21

Gry strategiczne to zawsze ciężki orzech do zgryzienia dla piszących poradniki, nie ograniczających się przy tym do wyszczególnienia dostępnych jednostek czy opisu technologii. Tym bardziej na uwagę zasługuje opublikowany właśnie poradnik do gry Europa Universalis: II Wojna Światowa, w którym autor pokusił się o dokładną charakterystykę i analizę taktyki możliwej do zastosowania przez każdą z siedmiu stron światowego konfliktu.

GameStar - nowy miesięcznik dla graczy
GameStar - nowy miesięcznik dla graczy

Fajek, 22 lutego 2003, 11:29

Wczoraj do naszej redakcji dotarła paczka, w której znaleźliśmy pierwszy numer (a właściwie „zerowy”) nowego miesięcznika dla graczy – GameStar – który pojawi się na polskim rynku już w marcu.

The Matrix Phone, czyli nowy telefon Neo

Solnica, 26 lutego 2003, 14:44

W 1999 roku, jednym z bardziej pożądanych telefonów komórkowych był model Nokii oznaczony numerem 8110, a to za sprawą kultowego już filmu Matrix, który trafił w tym okresie na ekrany kin. Już wkrótce - 15 maja, swoją światową premierę będzie miał sequel Matrixa – Matrix Reloaded, a komórkowym gadżetem, którego posiadanie stanie się wysoce wskazane będzie z pewnością nowy telefon Samsunga.

Złota Edycja Skoków narciarskich 2003 na Mistrzostwa Świata
Złota Edycja Skoków narciarskich 2003 na Mistrzostwa Świata

Fajek, 20 lutego 2003, 09:49

Wydanie specjalne Skoków narciarskich 2003 to reakcja wydawcy Dobrej GRY na ogromne zainteresowanie grą, której sprzedaż przekroczyła już 150 tysięcy egzemplarzy. ZŁOTA EDYCJA bestsellera sezonu 2002/2003 jest wzbogacona o łatki i dodatki opublikowane wcześniej w Internecie. Ponadto w tym wydaniu znalazły się nowe, niedostępne wcześniej, opcje uatrakcyjniające rozgrywkę.

FIM Speedway Grand Prix - nowy patch

Fajek, 12 lutego 2003, 12:58

W odpowiedzi na prośby i sugestie graczy Techland wydał nowy patch do gry FIM Speedway Grand Prix. Łatka oznaczona numerem 1.20 podnosi stabilność gry na mniej spotykanych konfiguracjach sprzętowych oraz poprawia zachowanie zawodników na torze.

Oficjalna strona gry Rayman 3: Hoodlum Havok
Oficjalna strona gry Rayman 3: Hoodlum Havok

Solnica, 25 lutego 2003, 08:48

Ubi Soft uruchomił nową oficjalną witrynę internetową dedykowaną mającej trafić już wkrótce na dyski twarde naszych komputerów grze Rayman 3: Hoodlum Havok.

Przegląd prasy: Komputer ŚWIAT GRY 03/2003

Solnica, 12 lutego 2003, 15:54

Dzisiaj do punktów z prasą na terenie całego kraju trafił najnowszy, marcowy numer czasopisma Komputer ŚWIAT GRY. Jedną z atrakcji numeru 03/2003 jest z pewnością udostępnione na zasadach wyłączności demo polskiej wersji gry Robin Hood: Legenda Sherwoodu, które znajdziecie na dołączonej do magazynu płytce CD.

Świat Gier Komputerowych nr 3/03 nadchodzi

Solnica, 20 lutego 2003, 10:04

Już jutro - 21 lutego do kiosków i salonów prasowych trafi najnowszy, marcowy numer „Świata Gier Komputerowych”. Wewnątrz znajdzie się jak zwykle wiele ciekawych artykułów, z których warto wyróżnić recenzję długo oczekiwanego Unreal 2: The Awakening, zapowiedź kolejnej gry Petera Molyneux - Black & White 2 oraz wywiad z twórcami gry UFO: Aftermath.

Precyzyjny termin premiery GTA: Vice City na PC i nie tylko
Precyzyjny termin premiery GTA: Vice City na PC i nie tylko

eLKaeR, 11 lutego 2003, 07:07

Niemieckie źródła podają, iż korporacja Take 2 Interactive dokonała aktualizacji swojego planu wydawniczego na bieżący rok. Po raz pierwszy wymieniono dokładną datę rynkowego debiutu PeCetowej wersji bestsellerowej gry Grand Theft Auto: Vice City, ale ciągle nie ujawniono szczegółów, dotyczących oficjalnej premiery Duke Nukem Forever.

Dalsze losy serwisu www.cdprojekt.info

Solnica, 2 lutego 2003, 10:49

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, równo w rocznicę otwarcia serwisu www.cdprojekt.info firma CD Projekt przedstawiła szczegóły dalszego funkcjonowania swojej witryny internetowej.

Medal of Honor: Allied Assault - Spearhead - poradnik

Sznur, 5 lutego 2003, 14:42

Z pewnością większość graczy spodziewała się nieco więcej po dodatku do zeszłorocznego hitu Medal of Honor: Allied Assault. W MoH - Spearhead na wykonanie czeka nas tylko dziewięć misji, a wprowadzone zmiany są wyłącznie kosmetyczne. Mimo tego w dalszym ciągu jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników taktycznych gier akcji. Właśnie dla nich publikujemy dzisiaj opis przejścia wszystkich misji w trzech kampaniach od Holandii aż po Berlin.

Far West - poradnik

Sznur, 19 lutego 2003, 19:31

Kolejny udostępniony poradnik to solucja do strategii czasu rzeczywistego Far West, w której mamy okazję poznać jak trudne i niebezpieczne były początki osadnictwa na Dzikim Zachodzie. Jednak naszym celem jest nie tylko przeżycie wśród bezwzględnych Indian i bandytów, lecz szybkie wzbogacenie się na hodowli bydła, spekulacjach bankowych i hotelach, oczywiście przy wsparciu najemnej bandy kowboi.

Polski klan GROM - Next Generation na czele europejskiej ligi GHOST RECON’a

Fajek, 7 lutego 2003, 10:04

Klan GROM powstał 16 stycznia 2002 roku i od razu nawiązał walkę z czołowymi drużynami europejskimi. Zawędrował na 2 miejsce europejskiej ligi Clanbase.

F1 Challenge 99-02 - nowe wyścigi ze stajni EA Sports

Fajek, 27 lutego 2003, 16:25

Seria gier spod znaku F1 autorstwa EA Sports jest aktualnie najlepszą tego typu. Kolejne jej edycje (aktualnie F1 2002) są z roku na rok ulepszane. Jednak EA postanowiło wprowadzić na rynek nieco zmieniony produkt pod nazwą F1 CHALLENGE 99-02.

Recenzja: Nascar Racing 2003 Season

Fajek, 26 lutego 2003, 11:33

Dziś na stronach naszego serwisu pojawiła się recenzja gry Nascar Racing 2003 Season autorstwa niejakiego „kavoo”, człowieka, który w ogólnoświatowym rankingu plasuje się w pierwszej 30-tce najlepszych kierowców NASCAR. Któż inny jak nie on jest w stanie przekazać nam najwięcej rzetelnych informacji i opinii na temat gry? Zapraszam do lektury...

Command & Conquer: Generals - premiera

Fajek, 12 lutego 2003, 10:10

Dziś do na półki zachodnich sklepów trafiła gra Command & Conquer: Generals. Gra jest podwójnie wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy w przypadku tej serii została wykonana w pełnym „trójwymiarze” i po raz pierwszy NIE zrobiła jej firma odpowiedzialna za stworzenie całej serii – Westwood.