Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 lutego 2003

Zapowiedziano oficjalny dodatek do Final Fantasy XI

eLKaeR, 2 lutego 2003, 11:31

Jedenasta część bestsellerowej serii Final Fantasy już niebawem doczeka się specjalnego rozszerzenia, noszącego tytuł Vision of Ziraat. Będzie ono kompatybilne zarówno z wersją gry, dedykowaną konsoli Sony PlayStation 2, jak i z edycją PeCetową.

GameCube + gra = 199 EUR

eLKaeR, 2 lutego 2003, 11:30

Japońska korporacja Nintendo podjęła decyzję o przeniesieniu najnowszej amerykańskiej kampanii promocyjnej platformy GameCube na grunt zachodnioeuropejski. W ramach owej akcji każdy, kto dokona zakupu rzeczonej konsoli za kwotę 199 EUR, otrzyma gratis jedną spośród siedmiu gier.

Demony prędkości o niecodziennym wyglądzie
Demony prędkości o niecodziennym wyglądzie

eLKaeR, 2 lutego 2003, 11:24

Niecałe dwanaście miesięcy temu swoją premierę na platformie Sony PlayStation 2 miała gra pt. World of Outlaws: Sprint Cars, opracowana przez zespół developerski ze studia Ratbag, a wydana nakładem korporacji Infogrames. Natomiast już za dziewięć dni owa pozycja udostępniona zostanie również posiadaczom komputerów klasy PC.

Dalsze losy serwisu www.cdprojekt.info

Solnica, 2 lutego 2003, 10:49

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, równo w rocznicę otwarcia serwisu www.cdprojekt.info firma CD Projekt przedstawiła szczegóły dalszego funkcjonowania swojej witryny internetowej.

Ostatnio oglądane - Władca Pierścieni: Dwie Wieże
Ostatnio oglądane - Władca Pierścieni: Dwie Wieże

Soulcatcher, 2 lutego 2003, 00:10

No tak, oczywiście że byłem na tym filmie. Chyba wszyscy z was byli, a jak nie to z pewnością udacie się do kina już wkrótce. Powiem tylko że Dwie Wieże podobały mi się bardzo i jest to jeden z milszych do oglądania filmów jakie widziałem. Książkę czytałem, ale było to dawno i jej treść nie przeszkadzała mi w optymistycznym odbiorze przekazu reżysera. W związku z tym że na temat tego filmu powiedziano już wszystko (na naszym forum dyskusyjnym jest już chyba z 500 opinii) nie będę was zanudzał moimi przemyśleniami na temat Władcy Pierścieni, powiem wam natomiast co ciekawego zobaczyłem w kinie przed seansem.

Katastrofa Promu Kosmicznego Columbia

Soulcatcher, 2 lutego 2003, 00:01

Z dużym smutkiem muszę wam donieść iż w dniu wczorajszym Prom Kosmiczny Columbia eksplodował, podczas podchodzenia do lądowania, w powietrzu na wysokości 70 kilometrów nad terytorium stanu Teksas. Cała 7 osobowa załoga zginęła.