Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lutego 2003

Ultra cichy GeForce FX?

Solnica, 3 lutego 2003, 14:00

Udostępnione w zeszłym tygodniu wyniki testów poziomu hałasu generowanego przez prototypowe egzemplarze kart GeForce FX okazały się tak kompromitujące, iż momentalnie pojawiło się w sieci wiele złośliwych żartów i komentarzy na temat najnowszego dziecka nVidii - do karty momentalnie przylgnęło miano „odkurzacza”. Tymczasem firma Gainward, udostępniła dane techniczne dwóch opracowanych przez nią modeli kart wykorzystujących chipset nVidii, które wyposażone będą we wręcz nierealnie ciche systemy chłodzące.

Zapowiedź: Ghost Master

Fajek, 3 lutego 2003, 13:53

Ghost Master to strategia czasu rzeczywistego, w której możemy wcielić się w postać zjawy - Mistrza Duchów. Zostaliśmy przywołani z zaświatów i sprowadzeni do miasteczka Gravenville z zadaniem terroryzowania i straszenia jego mieszkańców...

Sequel GORKY 17 nadciąga!!

Łosiu, 3 lutego 2003, 12:49

Polski producent gier komputerowych Metropolis Software, znany ze stworzenia m.in. takich tytułów jak: Tajemnica Statuetki (pierwsza w pełni Polska gra przygodowa), Teenagent, GORKY 17, czy ostatnio wydany Archanioł, podał właśnie do wiadomości, iż kończy prace nad nową grą zatytułowaną roboczo GORKY ZERO.

AquaMark 3 zbliża się wielkimi krokami
AquaMark 3 zbliża się wielkimi krokami

eLKaeR, 3 lutego 2003, 10:40

Wśród najpopularniejszych aktualnie programów, służących do badania wydajności kart graficznych, poczesne miejsce zajmuje aplikacja o nazwie AquaMark. Obecnie trwają intensywne prace nad jej trzecią odsłoną.

Scully i Mulder ponownie na tropie zjawisk paranormalnych

eLKaeR, 3 lutego 2003, 10:39

Korporacja Vivendi Universal Games zapowiedziała, iż wraz z początkiem tegorocznego lata na rynek trafi kolejna gra wirtualna, nawiązująca do serialu kryminalnego pt. The X-Files (Z Archiuwm X). Pełna nazwa owej pozycji brzmi The X-Files: Resist or Serve, a docelowymi platformami sprzętowymi są konsole Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox.

Strategiczny styczeń

eLKaeR, 3 lutego 2003, 10:35

Popularny sieciowy serwis o nazwie IGN.com opublikował właśnie wyniki plebiscytu redakcyjnego na najlepszą PeCetową grę poprzedniego miesiąca.

Kierowcy na start! - Total Immersion Racing już w sklepach

Fajek, 3 lutego 2003, 10:32

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła gra wyścigowa pod tytułem Total Immersion Racing wydana w naszym kraju przez firmę Cenega. Gra została wydana w dwóch wersjach – na PC oraz PS2 i cenach odpowiednio 99,00 i 199,00 PLN.

Gra sposobem na parlamentarną nudę...

Łosiu, 3 lutego 2003, 10:09

Jeden z norweskich parlamentarzystów, Trond Helleland, podczas debaty dotyczącej zaangażowania państwa norweskiego w konflikt zbrojny w Afganistanie, aż tak bardzo zaangażował się w dysputę, iż w końcu niezmiernie znudzony, postanowił troszkę się rozerwać. Wyciągnął więc swoje urządzenie typu „pocket device” (nie precyzowano dokładnie jakie) i przez około siedem minut oddał się rozgrywce w kosmiczną strzelankę – Metalion. Pech chciał, że akurat ową rozgrywkę zarejestrowały kamery telewizyjne, a następnie materiał wyemitowano w telewizji krajowej.

Kolejna runda pojedynku Blizzard vs cheaters

Solnica, 3 lutego 2003, 09:22

Dwa tysiące kont graczy w Warcrafta III zablokowanych po wieczne czasy a dwadzieścia siedem tysięcy zawieszonych na okres jednego miesiąca – to efekt kolejnej bitwy w wojnie wypowiedzianej przez Blizzard nieuczciwym graczom na serwerach battle.net.

Co nowego z CDV w 2003 roku

Łosiu, 3 lutego 2003, 08:46

Znany niemiecki wydawca, firma CDV zaktualizował swój plan wydawniczy na 2003 rok. Warto bliżej się z nim zapoznać, ponieważ właśnie dzięki CDV w bieżącym roku światło dzienne ujrzą takie tytuły jak: Breed (pogromca Halo i być może nowa jakość w grach akcji/FPS), Imperium Galactica III (znakomita gwiezdna strategia), Blitzkrieg (coś dla fanów IIWŚ i Sudden Strike) czy też Grom (dzieło polskich programistów z firmy Rebelmind).