Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lutego 2003

Suma Wszystkich Strachów - poradnik

Sznur, 24 lutego 2003, 16:26

Do działu poradników zawitała właśnie solucja do taktycznej gry akcji The Sum of All Fears, nawiązującej do głośnej powieści political-fiction Toma Clancy’ego, która niedawno z powodzeniem została przeniesiona na duży ekran przez Phila Robinsona. Specjalny oddział agentów CIA wyrusza na poszukiwania zaginionej głowicy nuklearnej, skradzionej prawdopodobnie przez jedną z organizacji terrorystycznych, ukrywających się gdzieś na niegościnnych terenach Pólnocnej Afryki i Środkowego Wschodu. Czy ponownie uda się ocalić świat przed nuklearną zagładą? Z poradnikiem poradzicie sobie bez problemu!

Prince of Qin Online - beta-testy rozpoczęte
Prince of Qin Online - beta-testy rozpoczęte

ComCo, 24 lutego 2003, 15:03

Zgodnie z informacji podanymi przez zespół Object Software (twórcy np. Fate of Dragon), otwarte beta-testy ich najnowszego tytułu MMORPG o nazwie Prince of Qin Online zostały już rozpoczęte. Proces szukania błędów powinien zakończyć się za około dwa miesiące (a dokładniej 21 kwietnia) - wtedy gra stanie się już płatna, a autorzy uruchomią więcej serwerów do rozgrywki online.

Soundtrack z Gladiatorów w drodze

ComCo, 24 lutego 2003, 15:02

Firma Arxel Tribe poinformowała, że począwszy od jutra, na oficjalnej stronie internetowej poświęconej grze The Gladiators, powinien pojawić się kompletny soundtrack z tegoż tytułu. Wszystkie utwory zostaną opublikowane w formacie .mp3.

Nadal można zgłosić chęć uczestnictwa w testach PlanetSide

eLKaeR, 24 lutego 2003, 13:55

Pełna wersja wieloosobowej gry akcji pt. PlanetSide ukaże się na rynku najprawdopodobniej w połowie tegorocznego lata. Tymczasem wznowiono zapisy na otwarte testy przedpremierowe owego produktu.

Kolejne gry z serii Warrior Kings

Fajek, 24 lutego 2003, 12:58

Firma Empire Interactive poinformowała dziś o uzyskaniu wyłączności na publikacji gier z serii Warrior Kings , która to jest tworzona przez firmę Black Cactus. Dotyczy to przede wszystkim sequel’a zatytułowanego Warrior Kings: Battles, RTS’a, który zostanie wydany w marcu tego roku.

Zminiaturyzowani mistrzowie sztuk walki

eLKaeR, 24 lutego 2003, 12:12

Niewiele ponad miesiąc pozostał jeszcze do oficjalnej japońskiej premiery wirtualnej gry walki o nazwie Soul Calibur II. Natomiast amerykańska korporacja McFarlane Toys przygotowuje pod czujnym okiem firmy Namco specjalny zestaw figurek, przedstawiających wybranych bohaterów wspomnianego tytułu.

Recenzja: FIM Speedway Grand Prix

Fajek, 24 lutego 2003, 11:35

FIM Speedway Grand Prix to kolejna cześć serii symulatorów sportu żużlowego pochodzących z firmy Techland. Jak twierdzą sami twórcy, Speedway Grand Prix 2002 znacznie różni się od swoich poprzedników Speedway 99 oraz Speedway Championship. Tytuły te były produktami o niezbyt wysokim budżecie produkcyjnym i nieskomplikowanej grywalności, zaś Speedway Grand Prix 2002 to gra, przy tworzeniu której za cel postawiono sobie wysoki realizm i światowy standard wykonania.

Dalszy ciąg poprawiania "Żelaznego Sztormu"

eLKaeR, 24 lutego 2003, 10:44

Trójwymiarowa gra akcji pt. Iron Storm, stworzona przez developerów z firmy 4x Studio, doczekała się właśnie kolejnej „łaty”, która ujrzała światło dzienne dzięki staraniom korporacji wydawniczej Wanadoo.

Co kiedyś nazywaliśmy
Co kiedyś nazywaliśmy "demonem wydajności"..., czyli siedem lat grafiki 3D

Łosiu, 24 lutego 2003, 09:03

Karta graficzna, a w istocie „Akcelerator Graficzny” to najważniejszy element komputera w oczach ludzi takich jak my, czyli mówiąc dosłownie miłośników gier komputerowych. W końcu nie od dziś wiadomości o nowych układach i kartach graficznych oraz przedstawiane próbki ich możliwości wzbudzają nasze ogromne zainteresowanie, a dopracowana grafika 3D stała się podstawowym wyznacznikiem jakości gry. A jak było kiedyś? A jak to się zaczęło? Zapraszam na serwis accelenation.com, gdzie zamieszczono artykuł pozwalający prześledzić siedem lat rozwoju grafiki trójwymiarowej i zapoznać się z kolejnymi produktami takich firm jak: 3Dfx, ATi, Intel, Matrox, NVIDIA, NEC/ST Micro/PowerVR, Rendition, 3Dlabs, Trident, Number Nine czy S3.

Unreal II
Unreal II "rządzi" w Europie

ComCo, 24 lutego 2003, 09:03

Firma Infogrames Entertainment z radością poinformowała, że Unreal II: The Awakening jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na Starym Kontynencie. Ta pierwszoosobowa strzelanka utrzymuje się na pierwszym miejscu pod względem ilości sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii, Francji oraz Włoszech, zaś w pozostałych krajach plasuje się w ścisłej czołówce list bestsellerów. Pozostaje pogratulować...

Pro Race Driver na ostatniej prostej
Pro Race Driver na ostatniej prostej

Łosiu, 24 lutego 2003, 09:02

Nowy tydzień zaczynamy od wiadomości, która z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników pięknych i potężnych czterech kółek. Otóż, niemiecki serwis pcgames.de zamieścił na swych łamach informację (potwierdzoną przez Codemasters), iż gra Pro Race Driver w wersji PC (znana też pod tytułami: Toca Race Driver, v8 Race Driver oraz DTM Race Driver) trafi w ręce sprzedawców detalicznych 28 marca tego roku, zaś już 14 marca firma Codemasters wyda demo owego tytułu przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej.