Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 lutego 2003

Sprawdź jak gry zmieniają twoje życie

Mariusz Klamra, 16 lutego 2003, 19:23

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, z okazji jubileuszu dziesięciolecia czasopisma „Świat Gier Komputerowych” mamy dla Was kolejną atrakcję – tym razem to test, pozwalający sprawdzić, czy przypadkiem nie traktujecie swojego komputera zbyt hmm... poważnie?

Szósta generacja układu GeForce w 2004 roku?

eLKaeR, 16 lutego 2003, 14:15

Chociaż na rynek nie zdążyły jeszcze trafić żadne karty graficzne, wyposażone w procesor GeForce FX, to w Internecie już pojawiają się wiadomości, dotyczące następcy ostatniego dzieła fachowców z korporacji nVidia.

Oficjalna strona Tenchu 3: Wrath of Heaven
Oficjalna strona Tenchu 3: Wrath of Heaven

ComCo, 16 lutego 2003, 13:09

Prawdziwy ninja w roli zawodowego zabójcy jest nie do wykrycia i nie do powstrzymania - właśnie taką prawidłowość przyjdzie nam potwierdzić podczas grania w Tenchu 3: Wrath of Heaven. Firma Activision uruchomiła oficjalną stronę internetową swojego najnowszego dzieła, na której znajdziemy ogólne informacje, zestaw screenów, trailer prezentujący całość w akcji i wiele innych materiałów.

Zobacz Enter The Matrix w akcji!

eLKaeR, 16 lutego 2003, 12:55

Światło dzienne ujrzał właśnie pierwszy film, prezentujący fragmenty gry pt. Enter The Matrix, przygotowywanej przez zespół developerski z firmy Shiny Entertainment.

Książę Arthas zaklęty w plastik
Książę Arthas zaklęty w plastik

eLKaeR, 16 lutego 2003, 11:55

Wybrane postaci z gier Diablo II, Starcraft oraz Warcraft III: Reign of Chaos zawitają niebawem do amerykańskich sklepów w formie figurek. Stanie się tak dzięki współpracy korporacji Blizzard Entertainment ze znana w branży zabawkarskiej firmą Toycom.

Apache AH-64 Air Assault nadchodzi
Apache AH-64 Air Assault nadchodzi

ComCo, 16 lutego 2003, 11:45

Zespół InterActive Vision (znany chociażby z serii Search & Rescue) poinformował, że powoli dobiegają końca prace nad jego najnowszym tytułem - grą Apache AH-64 Air Assault. Całość będzie zręcznościową symulacją działań bojowych tegoż śmigłowca, zaś pełna wersja powinna pojawić się na półkach sklepowych jeszcze w tym tygodniu.

UT2003 - patch v2199 dostępny

ComCo, 16 lutego 2003, 10:57

Pracownicy firm Epic Games oraz Digital Extremes nie próżnują i cały czas usuwają błędy ze swojej najpopularniejszej multiplayerowej strzelanki o nazwie Unreal Tournament 2003, czego dowodem jest kolejna, dopiero co wydana "łatka".