Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lutego 2003

James Bond 007: Nightfire - poradnik

Sznur, 10 lutego 2003, 15:55

Rozpoczynamy publikację poradnika do najnowszych przygód brytyjskiego super-agenta w grze akcji James Bond 007: Nightfire. Nieustraszony agent Jej Królewskiej Mości zmierzy się tutaj z międzynarodową organizacją przestępcą kierowaną przez Rafaela Drake’a, knującego perfidny plan przejęcia kontroli nad całą Ziemią. W zadaniu powstrzymania Drake’a i jego pomagierów z pewnością pomoże wam dokładny opis przejścia wszystkich etapów tej wcale niełatwej misji.

Więcej wirtualnych poligonów w True Combat

eLKaeR, 10 lutego 2003, 13:44

Modyfikacja gry Quake III: Arena zatytułowana True Combat doczekała się drugiego nieoficjalnego pakietu dodatkowych plansz, przygotowanego przez zespół projektantów z witryny internetowej Unofficial True Combat Map Pack.

Recenzja: Hover Ace

Fajek, 10 lutego 2003, 12:51

Ściganie się poduszkowcami (hovecraft’ami) z prędkościami rzędu 500km/h i eliminacja przeciwników za pomącą przeróżnego uzbrojenia – temat nienowy, żeby nie rzec oklepany. Jednak chłopaki z rosyjskiej firmy GSC Game World postawili sobie za cel stworzenie najlepszej gry na PC spełniającej wyżej wymienione cechy i... chyba im się udało.

Przełom 2003 i 2004 roku terminem premiery nowych odsłon Pikmin i Mario?
Przełom 2003 i 2004 roku terminem premiery nowych odsłon Pikmin i Mario?

eLKaeR, 10 lutego 2003, 12:44

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż w siedzibie japońskiej korporacji Nintendo trwają prace nad kontynuacją dobrze przyjętej przez rynek gry Pikmin oraz kolejną trójwymiarową platformówką, w której rola główna przypadła sympatycznemu wąsatemu hydraulikowi w czerwonej czapce.

Nieoficjalna zapowiedź Arx Fatalis 2

Łosiu, 10 lutego 2003, 12:42

Julien Roby ze studia Arkane Studios oznajmił redaktorom serwisu RPGDot, iż wydany w weekend patch v.1.16 do Arx Fatalis jest finalną i ostatnią zarazem łatką do tej gry (przynajmniej do czasu, gdy wykryty zostanie jakiś poważny jej błąd), a od tej chwili cały zespół Arkane Studios skupi się wyłącznie na pracach nad nowym projektem zatytułowanym Arx Fatalis 2.

Hity stycznia wg. GameSpot

eLKaeR, 10 lutego 2003, 11:11

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali właśnie swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania zestawienia brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane trzem popularnym obecnie konsolom stacjonarnym oraz jednej platformie przenośnej.

Premiera AMD Athlon XP 3000+ (Barton)

Fajek, 10 lutego 2003, 11:07

W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafia najnowszy procesor AMD - Athlon XP 3000+ - oparty na rdzeniu Barton. Jednocześnie AMD twierdzi, iż jest to obecnie najszybszy procesor do komputerów PC w tym segmencie, pokonujący w testach najmocniejszy procesor Intela.

„Kto chce być niewidzialny?” czyli kamuflaż optyczny

Fajek, 10 lutego 2003, 10:38

Pamiętacie Psycho Mantisa, jednego z czarnych charakterów w grze Metal Gear Solid? Postać ta posiadała bardzo ciekawą możliwość „znikania” a raczej „wtapiania” się w tło za pomocą specjalnego uniformu kamuflującego. Jak się okazuje takie uniformy nie istnieją jedynie w wyobraźni twórców gier...

Początek beta testów Planetside już wkrótce

Solnica, 10 lutego 2003, 10:00

22 lutego rozpocznie się pierwsza faza beta testów Planetside, tworzonej przez zespół Verant Interactive gry z gatunku MMOFPS. Co prawda początkowo do testów zaproszona zostanie jedynie garstka pięćdziesięciu osób, jednaj z tygodnia na tydzień grono to powiększane będzie o kolejnych uczestników.

Fahrenheit wraca do świata żywych
Fahrenheit wraca do świata żywych

Łosiu, 10 lutego 2003, 09:17

Niektórzy z was przed ponad rokiem słyszeli może o ciekawie zapowiadającej się epizodycznej grze przygodowej, pt. Fahrenheit, zrealizowanej w stylu znanym np. z serialu Twin Peaks. Jej producent, studio Quantic Dream (twórca m.in. Omikron: The Nomad Soul), na początku roku 2002 zawiesił prace developerskie z przyczyn finansowych i wydawało się, że Fahrenheit przejdzie do historii jako jeden z setki innych nigdy nie ukończonych tytułów. Jednakże po roku od owej chwili w sieci pojawiły się doniesienia, iż Quantic Dream znalazł wydawcę i gra zostanie ukończona.

Pojedynek Kasparow vs Deep Junior zakończony remisem

Solnica, 10 lutego 2003, 09:12

Remisem trzy do trzech zakończył się ostatecznie zorganizowany przez Międzynarodową Federację Szachową pojedynek „Człowiek vs Maszyna” pomiędzy Garrym Kasparowem a komputerem Deep Junior.