Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2018, 20:48

BlizzCon 2018 – zapowiedziano Warcraft 3: Reforged

Na rozpoczynającym się dziś konwencie BlizzCon 2018 zapowiedziano grę Warcraft III: Reforged. Jest to zremasterowana wersja legendarnego RTS-a z 2002 roku, która trafi do pecetowych graczy w 2019 roku.

Fani uniwersum Warcraft wydali z siebie okrzyk radości, gdy podczas panelu otwierającego konwent BlizzCon 2018 studio Blizzard zapowiedziało grę Warcraft III: Reforged. Jest to długo oczekiwana odświeżona wersja gry Warcraft III z 2002 roku. Legendarny i klasyczny już RTS powróci do posiadaczy komputerów PC w zupełnie nowej szacie graficznej – także wraz z niezwykle dobrze przyjętym dodatkiem The Frozen Throne. Poza zmianami kosmetycznymi, twórcy zadbali o nowy balans rozgrywki, a także wsparcie dla edytora poziomów i gier, który był miejscem narodzin wielu interesujących projektów, w tym pierwszych produkcji typu MOBA.

Dokładna data premiery Warcraft III: Reforged nie jest jeszcze znana. Gra, która zadebiutuje w przyszłym roku, posiadać będzie polską wersję językową. Na stronie Blizzarda można składać już zamówienia przedpremierowe. Cena tytułu w standardowej edycji została wyznaczona na 29,99 euro (ok. 130 zł).

  1. Warcraft III: Reforged – oficjalna strona gry
  2. Warcraft III: Reforged – zamówienia przedpremierowe