Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2007, 15:40

autor: Vercetti

Telltale Games będzie rozwijać markę Bone

Pod koniec ubiegłorocznych wakacji studio Telltale Games podało do wiadomości, że wstrzymuje prace nad kolejnymi epizodami swej przygodówki o nazwie Bone. Przyczyną tej decyzji był fakt, że wszyscy deweloperzy chcieli wówczas skupić się tylko i wyłącznie na rozwijaniu innej ze swych serii, cyklu Sam & Max. Możliwe jednak, że już wkrótce Kalifornijczycy powrócą do korzeni

Pod koniec ubiegłorocznych wakacji studio Telltale Games podało do wiadomości, że wstrzymuje prace nad kolejnymi epizodami swej przygodówki o nazwie Bone. Przyczyną tej decyzji był fakt, że wszyscy deweloperzy chcieli wówczas skupić się tylko i wyłącznie na rozwijaniu innej ze swych serii, cyklu Sam & Max. Możliwe jednak, że już wkrótce Kalifornijczycy powrócą do korzeni, ponownie racząc graczy perypetiami sympatycznego Fone’a.

Telltale Games będzie rozwijać markę Bone - ilustracja #1

Taką obietnicę złożył dzisiaj osobiście szef studia, Dan Connors. Powiedział on, że produkcja tytułów z udziałem Sama & Maxa pozwoliła jego zespołowi nabrać doświadczenia w dziedzinie programowania, a także w pełni zrozumieć zasady rządzące cyfrową dystrybucją gier. Dzięki odbytym praktykom Telltale Games jest już niemal gotowe do tego, aby zaserwować odbiorcom kolejne odcinki Bone’a. Jedyną przeszkodą jest fakt, że obecnie ekipa producencka zajmuje się kilkoma projektami, które wciąż czekają na swą premierę. Jest jednak pewne, że gdy zespół nieco się wzmocni, natychmiast przystąpi do wznowienia marki traktującej o przygodach wyimaginowanego stwora.

Przypomnijmy, że wspomniana seria doczekała się jak dotąd tylko dwóch części. Są nimi Out from Boneville oraz The Great Cow Race. Informacje o obu projektach znajdziecie na łamach naszej Encyklopedii.