Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Bone: The Great Cow Race (PC)
OkładkaBone: The Great Cow Race (PC)

Bone: Wielki Wyścig Krów PC

Bone: The Great Cow Race

Druga (po Out from Boneville) odsłona przygodówki, inspirowanej twórczością Jeffa Smitha, a dokładnie komiksami z udziałem trzech kuzynów - Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone.

Przygodowe | point-and-click | komiksy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bone: Wielki Wyścig Krów Premiera PC

12kwietnia2006

pudełko PL

1kwietnia2008

producent: Telltale Games wydawca: Telltale Games wydawca PL: CI Games / City Interactive Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Druga (po Out from Boneville) odsłona przygodówki, inspirowanej twórczością Jeffa Smitha, a dokładnie komiksami z udziałem trzech kuzynów - Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone. Tym razem fabuła została oparta o historię opowiedzianą w albumie Bone: The Great Cow Race. Wiosenny jarmark właśnie się rozpoczął i niedługo odbędzie się tytułowy Wielki Wyścig Krów. Enigmatyczna Babcia Ben zamierza wciąć w nim udział i właśnie przygotowuje się do startu, a Phoney Bone obmyśla przebiegły plan, jak wynieść profity z wspomnianej konkurencji. Tymczasem w górach ciemne siły budzą się do życia…

Tak jak w „jedynce”, tak i tutaj na graczy czeka szereg niekonwencjonalnych zagadek logicznych do rozwiązania. Ponownie gra została wyposażona w prosty, intuicyjny interfejs typu „point & click” oraz system umożliwiający dostosowywanie stopnia trudności rozgrywki. A całość wzbogaca spora dawka humoru, komiksowa, trójwymiarowa grafika oraz stosowna ścieżka dźwiękowa, z zabawnie dobranymi głosami postaci oraz miłą dla ucha muzyką. Natomiast w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, omawiana produkcja jest znacznie dłuższa, a fabuła została bardziej rozbudowana. Ponadto twórcy zadbali o wprowadzenie do gry jeszcze bardziej kolorowych i dziwacznych postaci.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 58 głosów czytelników.

Bone: Wielki Wyścig Krów cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Bone: Wielki Wyścig Krów

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bone: Wielki Wyścig Krów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • Windows XP