Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2006, 11:19

autor: Krooliq

Przygodówka Bone: The Great Cow Race już dostępna

Firma Telltale poinformowała, że druga odsłona przygodówki, inspirowanej twórczością Jeffa Smitha, nosząca tytuł Bone: The Great Cow Race jest już dostępna do kupienia.

Firma Telltale poinformowała, że druga odsłona przygodówki, inspirowanej twórczością Jeffa Smitha, nosząca tytuł Bone: The Great Cow Race jest już dostępna do kupienia. Wszyscy fani trzech kuzynów, Fone Bone, Phoney Bone i Smiley Bone, mogą nabyć ich najnowsze perypetie w wersji elektronicznej, bądź pudełkowej. Koszt tej drugiej to 17,99 USD, natomiast decydując się na zakup w systemie elektronicznej dystrybucji, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapłacimy mniej, dokładnie 12,99 USD.

Przygodówka Bone: The Great Cow Race już dostępna - ilustracja #1

 

Omawiana produkcja to druga (po Out from Boneville) część przygodówki, inspirowanej komiksami autorstwa w/w Jeffa Smitha. Tym razem fabuła została oparta o historię opowiedzianą w albumie Bone: The Great Cow Race. Wiosenny jarmark właśnie się rozpoczął i niedługo odbędzie się tytułowy Wielki Wyścig Krów. Enigmatyczna Babcia Ben zamierza wziąć w nim udział i właśnie przygotowuje się do startu, a Phoney Bone obmyśla przebiegły plan, jak wynieść profity z wspomnianej konkurencji. Tymczasem w górach ciemne siły budzą się do życia…

Dodajmy, że aby zagrać w „dwójkę”, nie potrzebujemy pierwszego epizodu. A więcej informacji na temat drugiej odsłony gry Bone znajdziecie na łamach naszego serwisu:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.