SPORE to najnowsza produkcja Electronic Arts opowiadająca o rozwoju cywilizacji.Gra jest jeszcze na etapie produkcji, ale ma już własną stronę internetową.
Electronic Arts Polska Press Release
(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)
SPORE to najnowsza produkcja Electronic Arts opowiadająca o rozwoju cywilizacji. Gra jest jeszcze na etapie produkcji, ale ma już własną stronę internetową: www.spore.com. Wszyscy oczekujący na grę znajdą na stronie opis poszczególnych jej etapów, od mikroorganizmu aż do podboju kosmosu.
Na stronie można znaleźć nowinki dotyczące Spore, a także obejrzeć screeny z gry. Dla zainteresowanych przygotowano film zarejestrowany podczas konferencji na targach E3 w 2006 roku. Wielbiciele talentu światowej klasy aktora Robina Williamsa, mogą obejrzeć jego zmagania ze Spore, wzbogacone dawką humoru i dobrej zabawy.
Spore to nowa gra wymyślona przez Willa Wrighta autora kultowej serii The Sims. Zaskakująca forma i koncepcja gry pozwala graczom kreować własny świat i uczestniczyć w procesie ewolucji od poziomu organizmów komórkowych do rozwinięcia własnej cywilizacji, bardzo zaawansowanej technologicznie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
GRYOnline
Gracze
Steam