Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 kwietnia 2006, 12:40

Sony nadal z piłkarską Ligą Mistrzów

O tym, że mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów przyciągają przed telewizory miliony widzów, doskonale wiedzą prezesi firmy Sony Computer Entertainment. Przedstawiciele koncernu poinformowali wczoraj, że przedłużyli kontrakt z UEFA dotyczący sponsoringu zmagań europejskich drużyn w tych jednych w swoim rodzaju rozgrywkach.

O tym, że mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów przyciągają przed telewizory miliony widzów, doskonale wiedzą szefowie firmy Sony Computer Entertainment. Przedstawiciele koncernu poinformowali wczoraj, że przedłużyli kontrakt z UEFA dotyczący sponsoringu zmagań europejskich drużyn w tych jednych w swoim rodzaju rozgrywkach.

Sony nadal z piłkarską Ligą Mistrzów - ilustracja #1

Europejski oddział Sony Computer Entertainment już po raz trzeci zawiera podobne porozumienie z władzami UEFA. Firma nieprzerwanie inwestuje w Ligę Mistrzów od 1997 roku, co widać doskonale na reklamach, którymi otoczone są piłkarskie areny. Dzięki najnowszemu kontraktowi, napisy PlayStation będą pojawiać się na stadionach przez kolejne lata, do sezonu 2008/2009 włącznie. Przedstawiciele koncernu podkreślają dużą rangę tego wydarzenia i liczą na to, że kolejne porozumienie pomoże im umocnić pozycję marki PlayStation na Starym Kontynencie.