Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2006, 20:49

autor: Bartłomiej Kossakowski

Snake z MGS jednym z bohaterów nowej gry od Nintendo

Jeśli fakt, że Pokemony i Snake z Metal Gear Solid pojawią się w tej samej grze, a muzykę do niej skomponuje Nobuo Uematsu (człowiek współodpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową Final Fantasy) wydaje wam się mocno ekscytujący, informujemy, że to dopiero początek rewelacji.

Jeśli fakt, że Pokemony i Snake z Metal Gear Solid pojawią się w tej samej grze, a muzykę do niej skomponuje Nobuo Uematsu (człowiek współodpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową Final Fantasy) wydaje wam się mocno ekscytujący, informujemy, że to dopiero początek rewelacji. Nintendo zapowiedzieło wydanie Super Smash Bros. Brawl w wersji na Nintendo Wii!

Snake z MGS jednym z bohaterów nowej gry od Nintendo - ilustracja #1

Gra będzie kontynuacją wydanej na GameCube nietypowej bijatyki zatytułowanej Super Smash Bros. Melee. Walki toczyć się będą na wielopoziomowych arenach, podczas rozgrywki użyjemy znajdujących w pobliżu rozmaitych przedmiotów, a wśród zawodników znajdą się bohaterowie popularnych gier Nintendo. Oprócz gościnnego występu wspomnianego już Snake'a i żółtego stworka Pikachu, zapowiedziano udział takich postaci jak Mario, Wario, Samus (seria Metroid), Metaknight (Kirby), Link (Legend of Zelda), pojawią się nawet psy z serii Nintendogs!

Snake z MGS jednym z bohaterów nowej gry od Nintendo - ilustracja #2

Wśród największych zalet gry twórcy wymieniają możliwość prowadzenia rozgrywek online. Co ciekawe, przy pracach nad tym tytułem nie skupiono się na możliwościach nowego kontrolera, chcąc jak najbardziej uprościć zabawę. Została już uruchomiona oficjalna strona gry – znajdziecie tam pierwszy trailer. Niestety, Super Smash Bros. Brawl nie będzie jednym z tytułów startowych nowej konsoli – premiera zapowiedziana została dopiero na 2007 rok.