Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2007, 13:09

autor: Sargeras

Sieć Blockbuster źródłem wieści o Riddicku na Xboxa 360 i nie tylko...

Pojawiły się ciekawe informacje dla użytkowników platformy Xbox360. Ich źródłem jest ostatnio uaktualniona baza danych sieci Blockbuster. Wieści dotyczą dat premier w USA czterech nowych gier na konsolę Microsoftu, które zostaną wydane w tym roku.

Pojawiły się ciekawe informacje dla użytkowników platformy Xbox 360. Ich źródłem jest ostatnio uaktualniona baza danych sieci Blockbuster. Wieści dotyczą dat premier w USA czterech nowych gier na konsolę Microsoftu, które zostaną wydane w tym roku. Dwie z nich to tytuły, o których mało co do tej pory słyszeliśmy. Oto lista tytułów:

- Dark Messiah of Might and Magic (18 czerwiec)- wersja na Xbox360 gry wydanej pod koniec ubiegłego roku na PC, która należy do gatunku cRPG z perspektywy pierwszej osoby. Z tytułem tym wiązano duże nadzieje, jednak recenzje uzyskał raczej średnie (6-7 w skali 10).

- Stranglehold Collectors Edition (3 sierpień)- specjalna edycja tytułu z gatunku strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Gracz ma za zadanie rozprawić się z przestępczym światkiem wielkich metropolii, co jest pretekstem do ogólnej demolki.

- Clash of the Titans (5 październik)- gra będzie prawdopodobnie oparta na filmie fantasy z roku 1981 pod tym samym tytułem. Obraz był adaptacją greckiego mitu o herosie Perseuszu, który wplątywał się w różne niebezpieczeństwa, z których jednak zawsze wychodził cało.

- Riddick (16 listopad)- prawdopodobnie gra będzie opierać się na treści filmu z gatunku science-fiction pod tytułem The Chronicles of Riddick. Można zakładać, iż będzie to sequel gry The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, wydanej w 2004 na platformy Xbox i PC.