Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2009, 20:00

Sega zapowiada rysunkowe wyścigi ze swoimi bohaterami

W tryskającej feerią barw grze Sonic & SEGA All Stars Racing prym wiodą: słynny niebieski jeż i mnóstwo innych znanych postaci z gier firmy SEGA, a także pokręcone trasy, zróżnicowane wehikuły i wielka łycha wybuchów.

W tryskającej feerią barw grze Sonic & SEGA All Stars Racing prym wiodą: słynny niebieski jeż i mnóstwo innych znanych postaci z gier firmy SEGA, a także pokręcone trasy, zróżnicowane wehikuły i wielka łycha wybuchów.

Choć ostatni tytuł z ponaddźwiękowym kolczastym stworem nie był produkcją udaną (oceny Sonic Unleashed w serwisie metacritic plasują się w zakresie 54-66% w zależności od platformy), to SEGA nie daje za wygraną i zamierza podbić niszę zajmowaną przez Mario Kart. Charakterystyczny stworek zostanie wsadzony do równie niebieskiego jak on sam bolidu i będzie się ścigać po barwnych torach w towarzystwie m.in. Tailsa czy Doktora Eggmana. Co ciekawe, pojazdy nie będą ograniczone tylko do tych poruszających się na kołach - nasze kontrolery wprawią w ruch także maszyny latające (mała próbka widoczna jest w pierwszym zwiastunie gry).

„Sonic & SEGA All Stars Racing nie jest zwykłą grą wyścigową. Jej niezwykłe bogactwo postaci i pojazdów oraz możliwość grania również w sieci wyróżniają ten tytuł z całego tabunu podobnych gier. Zespół przekroczył pewne granice pod względem tego, czego możesz się spodziewać, i stworzył niezwykłą, "imprezową" grę, w której nic nie jest pewne” - zachwala nowy tytuł Gary Knight z SEGA Europe.

Czy rzeczywiście wypełnione wirtualnymi gwiazdami wyścigi okażą się godną konkurencją dla Mario Kart i czy błyskawiczny jeż Sonic nie zostanie spowolniony przez swój nowy pojazd, przekonają się w przyszłym roku wszyscy posiadacze PlayStation 3, Xboksów 360, Nintendo Wii i DS.

Sega zapowiada rysunkowe wyścigi ze swoimi bohaterami - ilustracja #1

Sega zapowiada rysunkowe wyścigi ze swoimi bohaterami - ilustracja #2

Sega zapowiada rysunkowe wyścigi ze swoimi bohaterami - ilustracja #3

Sega zapowiada rysunkowe wyścigi ze swoimi bohaterami - ilustracja #4

Sega zapowiada rysunkowe wyścigi ze swoimi bohaterami - ilustracja #5

Paleta kolorów – 1024 bit.