Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2006, 16:01

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Scarface z plejadą gwiazd

Co prawda do premiery Scarface: The World is Yours pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, to firma Vivendi Games już dzisiaj stara się odpowiednio podgrzać atmosferę. Do tego celu służy opublikowana przed chwilą lista artystów, którzy użyczą swego głosu postaciom z gry.

Co prawda do premiery Scarface: The World is Yours pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, ale firma Vivendi Games już dzisiaj stara się odpowiednio podgrzać atmosferę. Do tego celu służy opublikowana przed chwilą lista artystów, którzy użyczą swego głosu postaciom z gry.

Zacznijmy od tego, że wśród osób, które usłyszymy w produkcie ekipy Radical Entertainment, zabraknie Ala Pacino. Podobno aktor aktualnie jest bardzo zajęty (prawdopodobnie liczeniem pieniędzy) i nie mógł pomóc w tworzeniu Scarface’a. Wyznaczył za to swego zastępcę, którego poznamy już wkrótce.

Scarface z plejadą gwiazd - ilustracja #1

 

Postacie drugoplanowe zostaną zagrane przez takie osoby, jak James Woods, Elliott Gould i Michael York. Ponadto w grze pojawi się znany z programów MTV Bam Margera oraz ludzie ze sceny muzycznej: perkusista Tommy Lee (niegdyś związany z Pamelą Anderson), raper Ice-T oraz Sen Dog z Cypress Hill.

Prócz tego obsada zasilona zostanie przez Brenda Stronga i Roberta Daviego. Jak twierdzą autorzy, to jeszcze nie koniec niespodzianek i kolejne nazwiska dane nam będzie poznać niebawem.