Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2009, 20:13

autor: Szymon "Hed" Liebert

Ruszyły zapisy na betę StarCrafta II

Firma Blizzard przyjmuje zgłoszenia na testy jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku, czyli StarCrafta II. Tak przynajmniej wynika z informacji umieszczonej w serwisie World of Warcraft. Według niej beta rozpocznie się już w nadchodzących miesiącach. Żeby spróbować swoich szans trzeba zarejestrować się na stronie Battle.net i przekazać konfigurację sprzętową posiadanego peceta.

Firma Blizzard przyjmuje zgłoszenia na testy jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku, czyli StarCrafta II. Tak przynajmniej wynika z informacji umieszczonej w serwisie World of Warcraft. Według niej beta rozpocznie się już w nadchodzących miesiącach. Żeby spróbować swoich szans, trzeba zarejestrować się na stronie Battle.net i przekazać konfigurację sprzętową posiadanego peceta.

Można spodziewać się, że posiadanie odpowiednio mocnej maszyny będzie podstawowym kryterium przy wyborze szczęśliwców. Autorzy przekazali, że zapisując się teraz, otrzymamy możliwość wzięcia udziału w przyszłych betach innych produkcji Blizzarda (pierwszym skojarzeniem jest oczywiście Diablo III). Po stworzeniu konta na Battle.necie wystarczy zalogować się i przejść do zakładki Beta Profile Settings.

Jeśli ktoś zapisywał się na jakiekolwiek testy Blizzarda wcześniej, musi również zarejestrować się w serwisie Battle.net i przejść proces. Osoby posiadające jeden z kodów rozdawanych na imprezach firmy powinny odwiedzić stronę, która pojawiła się w sieci już jakiś czas temu. Szczegółowe informacje o tym, jak zwiększyć swoje szanse na wypróbowanie StarCrafta II rozpisano w oficjalnym FAQ-u. Wynika z niego także, że testy rozpoczną się najpierw w Północnej Ameryce, a dopiero później w innych regionach.