Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 maja 2009, 20:46

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: BattleForge

„Witaj w poradniku do BattleForge – gry nie tyle bardzo trudnej, co dosyć rozbudowanej. Znajdziesz tutaj opis wszystkich 200 kart, które zostały udostępnione graczom z dniem premiery. W poradniku zamieściłem także solucję do czterech pierwszych scenariuszy z kampanii dla jednego gracza – podczas lektury poznasz zawiłości rozgrywki PvE i zaznajomisz się z czterema podstawowymi taliami, które otrzymasz tuż po założeniu konta."

„Witaj w poradniku do BattleForge – gry nie tyle bardzo trudnej, co dosyć rozbudowanej. Znajdziesz tutaj opis wszystkich 200 kart, które zostały udostępnione graczom z dniem premiery. W poradniku zamieściłem także solucję do czterech pierwszych scenariuszy z kampanii dla jednego gracza – podczas lektury poznasz zawiłości rozgrywki PvE i zaznajomisz się z czterema podstawowymi taliami, które otrzymasz tuż po założeniu konta. Zdecydowałem, że opisywanie pozostałych scenariuszy mijałoby się z celem, gdyż każdy z graczy posiada inny zestaw kart, a w konsekwencji stosuje inną strategię. Jeśli masz problem ze stworzeniem swojej pierwszej talii, zajrzyj do rozdziału, w którym opisałem przykładowe deckbuildy wraz ze strategiami, które można stosować, posiadając dany zestaw kart. Polecam również zapoznanie się z ogólnymi poradami do gry. Gdybyś nie rozumiał jakiegoś wyrażenia, jego znaczenie najpewniej znajdziesz w mini słowniczku.” - „aRusher”

BattleForge - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry BattleForge w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.