Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 28 września 2004, 13:36

Rollercoaster Tycoon 3 - wersja demonstracyjna już u nas

Firma CD Projekt poinformowała, że na jej serwerze dostępne już jest demo Rollercoaster Tycoon 3! Wersja demonstracyjna trzeciej odsłony tej niezwykle popularnej gry strategiczno-ekonomicznej oferuje samouczek i możliwość rozbudowy istniejącego parku rozrywki.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma CD Projekt poinformowała, że na jej serwerze dostępne już jest demo Rollercoaster Tycoon 3! Wersja demonstracyjna trzeciej odsłony tej niezwykle popularnej gry strategiczno-ekonomicznej oferuje samouczek i możliwość rozbudowy istniejącego parku rozrywki. Ważący 182 megabajty plik można pobrać ze strony:

http://www.cdprojekt.info/download.asp?action=Download&fid=1120

Rollercoaster Tycoon 3 pojawi się na naszym rynku w pełnej, polskiejwersji językowej i w przystępnej cenie 99,90 PLN już 10 listopada! W odróżnieniu do poprzednich części, "trójka" wprowadza zupełnie nowe dla serii, trójwymiarowe środowisko graficzne! Dzięki swobodnemu ruchowi kamery, będziemy mogli podziwiać swój park z dowolnej perspektywy, a nawet przeżyć ekscytującą przejażdżkę kolejką jako pasażer! Trzecia część Rollercoaster Tycoon to także wprowadzenie różnorodności wśród odwiedzających park gości, zaimplementowanie grupowego zachowania, poprawiona sztuczna inteligencja i wiele więcej, innowacyjnych zmian.