Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 16 stycznia 2007, 10:15

Promocja Electronic Arts w Media Markt i Saturnie

Kultowe gry z serii Classics (na PC) i Platinum (na konsolę PlayStation 2) z katalogu Electronic Arts Polska można będzie zakupić po jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Kultowe gry z serii Classics (na PC) i Platinum (na konsolę PlayStation 2) z katalogu Electronic Arts Polska można będzie zakupić po jeszcze atrakcyjniejszej cenie. W okresie 26.01.2007 - 25.02.2007 w sieciach Media Markt i Saturn za dwie gry z serii Classics zapłacimy tylko 69 złotych, natomiast dwie gry z serii Platinum kupimy za jedyne 99 zł (oczekiwane ceny na półce). Promocja dotyczy całego katalogu Classics i Platinum na PC i PS2.

Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że od 26 stycznia do klasyczno-platynowego katalogu Electronic Arts dołączą wielkie hity: popularna gra wyścigowa z elementami tuningu, wydana w języku polskim - Need for Speed™ Most Wanted oraz najpopularniejsza gra piłkarska, pierwsza w pełni tłumaczona na język polski, czyli FIFA 06. Do kolekcji dodane zostaną również Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II (Classics) i Fight Night Round III (Platinum). Dodatkowo w ofercie są już takie hity jak Harry Potter i Czara Ognia™ oraz Ojciec Chrzestny®. Informacja o promocji znajdzie się w gazetkach sklepów Media Markt i Saturn oraz na plakatach w punktach sprzedaży.

Classics i Platinum to najlepsze tytuły Electronic Arts, które mają już grono wiernych fanów i przyjęły się na rynku. Bardzo dobre gry po pewnym czasie zostają wznowione po atrakcyjnych cenach. Classics to tytuły m.in. na PC, natomiast Platinum to gry na PlayStation2.