Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2004, 09:02

Premiera Warhammer 40,000: Dawn of War

Pierwsza strategia czasu rzeczywistego rozgrywana w realiach słynnego uniwersum Warhammer 40,000 trafiła właśnie do sklepów na całym świecie. Warhammer 40,000: Dawn of War to mroczna gra, z futurystycznym klimatem i bohaterami rodem z fantastyki, która została naprawdę starannie przygotowana przez studio Relic Entertainment we współpracy z Games Workshop, największą na świecie firmą zajmującą się figurkowymi grami bitewnymi.

Pierwsza strategia czasu rzeczywistego rozgrywana w realiach słynnego uniwersum i Warhammer 40,000 trafiła właśnie do sklepów na całym świecie. Warhammer 40,000: Dawn of War to mroczna gra, z futurystycznym klimatem i bohaterami rodem z fantastyki, która została naprawdę starannie przygotowana przez studio Relic Entertainment we współpracy z Games Workshop, największą na świecie firmą zajmującą się figurkowymi grami bitewnymi.

„Jesteśmy niesamowicie dumni, że to akurat Dawn of War jest pierwszą grą sygnowaną przez THQ, która wyprodukowana została przez utalentowanych ludzi ze studia Relic”– powiedział Jack Sorensen, wiceprezydent jednego ze światowych potentatów wydawniczych, firmy THQ. Ten sam człowiek dodał także, iż „Warhammer 40,000 wnosi zupełnie nowy poziom akcji do gier typu RTS”.

Choć polska premiera tej produkcji, za sprawą CD Projektu, zapowiadana jest na 28 października, to już dziś możecie ściągnąć jej wersję demo oraz obejrzeć obszerną galerię screenshotów na GRY-OnLine.