Premiera gry World in Conflict we wrześniu, będzie demo
Nie będzie opóźnień w premierze gry World in Conflict. Odpowiedzialny za wydanie tego produktu koncern Sierra Entertainment, ogłosił wczoraj, że RTS zadebiutuje na rynku zgodnie z planem, czyli we wrześniu bieżącego roku.
Nie będzie opóźnień w premierze gry World in Conflict. Odpowiedzialny za wydanie tego produktu koncern Sierra Entertainment, ogłosił wczoraj, że RTS zadebiutuje na rynku zgodnie z planem, czyli we wrześniu bieżącego roku.

Wydawca ogłosił ponadto listę bonusów, jakie czekać będą na tych użytkowników, którzy zdecydują się dokonać zakupu gry przed premierą. Chociaż niżej wymienione atrakcje dotyczą wyłącznie amerykańskiego rynku, spis ujawnia także informację, która z pewnością zainteresuje wszystkich potencjalnych nabywców gry. Okazało się bowiem, że firma Massive Entertainment ma w planach demo, pozwalające przetestować produkt w rozgrywkach wieloosobowych.
A oto lista wszystkich atrakcji, jakie otrzymają Amerykanie, o ile zdecydują się zamówić grę World in Conflict przed premierą:
- Płyta DVD z filmem Modern Marvels: Strategic Air Command, przygotowanym przez stację The History Channel.
- Automatyczny dostęp do beta-testów gry World in Conflict, które ruszą w lipcu.
- Bonusowe mapy do zmagań wieloosobowych, które dostępne będą zarówno podczas beta-testów, jak i w trakcie użytkowania oficjalnej wersji demonstracyjnej.
- Możliwość wcześniejszego zarejestrowania ksywy wykorzystywanej podczas rozgrywek w sieci.
Gra World in Conflict zostanie wydana w Polsce przez firmę CD Projekt. Dystrybutor planuje rozpocząć sprzedaż we wrześniu bieżącego roku.




GRYOnline
Gracze
- Activision
- PC
Kalendarz Wiadomości
Komentarze czytelników
zanonimizowany52907 Senator
m_freman- popatrz na chmure (od wybuchu) pod slonce, slicznie wtedy wyglada:)
zanonimizowany113690 Centurion
ja też jestem zwolennikiem klasycznych RTS'ów, ale myślę, że po lepszym poznaniu gra będzie ciekawa. trzeba pamiętać, że to są beta testy i wiele elementów jest jeszcze zmienianych.
[6]Master KiełBas -----> Intel core 2 duo 6300, radeon 9500@9700, 1 Giga RAM.
ps. wybuchy jądrowe są bardzo efektowne.
zanonimizowany465996 Konsul
m_freman >> jakie masz sprzęt ?
zanonimizowany47980 Generał
Mi gra specjalnie nie przypadła do gusty. Wolę typowe RTS jak np. CoH.
zanonimizowany113690 Centurion
łamie w ten sposób licencje ale jeszcze jeden