Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2007, 15:48

autor: Metatron

Premiera gry Alone in the Dark: Near Death Investigation w listopadzie

Ostatnie informacje odnośnie najnowszej odsłony Alone in the Dark pochodziły sprzed miesiąca. Poznaliśmy wówczas nazwisko twórcy scenariusza do wspomnianej produkcji. Tym razem możemy sprecyzować datę premiery, o której do tej pory było wiadomo, że przypadnie na koniec roku. Teraz, dzięki uaktualnieniu planów wydawniczych Atari UK, wiemy, że gra zadebiutuje w listopadzie.

Ostatnie informacje odnośnie najnowszej odsłony Alone in the Dark pochodziły sprzed miesiąca. Poznaliśmy wówczas nazwisko twórcy scenariusza do wspomnianej produkcji. Tym razem możemy sprecyzować datę premiery, o której do tej pory było wiadomo, że przypadnie na koniec roku. Teraz, dzięki uaktualnieniu planów wydawniczych Atari UK, wiemy, że gra zadebiutuje w listopadzie w wersji na PC, PS3 oraz X360.

Premiera gry Alone in the Dark: Near Death Investigation w listopadzie - ilustracja #1

Przypominamy, że Alone in the Dark: Near Death Investigation powstaje w Eiden Studios i według zapowiedzi twórców ma wnieść powiew świeżości do nieco skostniałego już gatunku survival horrorów. Przede wszystkim zmianie ulegnie koncepcja rozgrywki: gra, wzorem telewizyjnych seriali, podzielona zostanie na krótkie epizody. Przed rozpoczęciem każdego będzie można zapoznać się ze skrótem wydarzeń z poprzednich odcinków.

Ponownie wcielimy się w rolę prywatnego detektywa, Edwarda Carnby’ego i odwiedzimy nowojorski Central Park, w którym mają miejsce dziwne, niewytłumaczalne zdarzenia.

Premiera gry Alone in the Dark: Near Death Investigation w listopadzie - ilustracja #2

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Malacara.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Alone in the Dark

Alone in the Dark