Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 9 lipca 2008, 17:48

Praca w Techland

Chcesz tworzyć gry komputerowe, odnoszące sukcesy na światowych rynkach? Dołącz do zespołu Techland!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Chcesz tworzyć gry komputerowe, odnoszące sukcesy na światowych rynkach? Dołącz do zespołu Techland!

Techland to największy polski developer i jeden z największych wydawców gier komputerowych. Nasze produkcje tworzone są w oparciu o najnowsze technologie (m.in. autorski silnik Chrome Engine), poparte blisko 20 latami doświadczenia w branży, oraz utalentowany zespół, odpowiedzialny za m.in. gry Chrome, Xpand Rally oraz Call of Juarez. Jako pierwszy polski developer stworzyliśmy grę na konsolę Xbox 360, która, odnosząć wielki sukces, została także bardzo dobrze przyjęta przez media na całym globie. Ponadto - tym razem jako pierwsi na świecie - wykorzystaliśmy możliwości technologii DirectX 10 przy produkcji gry przeznaczonej na PC. Naszymi partnerami sa czołowi światowi wydawcy, m.in Ubisoft, Atari, Take2 czy Activision.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, wciąż rekrutujemy i zatrudniamy nowych Pracowników. Aktualnie do naszego wrocławskiego zespołu poszukiwani są m.in.:

  • Producent Gier Komputerowych
  • Analityk Rynku Gier RPG
  • Animator
  • Lead Artist

Szukamy zdolnych, kreatywnych ludzi z pasją, żywo zainteresowanych rynkiem gier. Jeśli uważasz się za taką osobę, sprawdź szczegóły na stronie www.praca.techland.pl