Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2005, 12:12

autor: Radosław "eLKaeR" Grabowski

Powstaje Grandia III

W naszej recenzji sprzed prawie dwóch lat PeCetowa wersja Grandia II została podsumowana, jako „(...) gra, przy której można się świetnie bawić.”. Na pewno w przyszłości dokładnie przyjrzymy się trzeciej części cyklu Grandia (jego początek datuje się na 1998 rok), ponieważ koncern Square Enix oficjalnie zapowiedział takową.

W naszej recenzji sprzed prawie dwóch lat PeCetowa wersja Grandia II została podsumowana, jako „(...) gra, przy której można się świetnie bawić.” . Na pewno w przyszłości dokładnie przyjrzymy się trzeciej części cyklu Grandia (jego początek datuje się na 1998 rok), ponieważ koncern Square Enix oficjalnie zapowiedział takową.

Powstaje Grandia III - ilustracja #1

Na razie wiemy tylko, że developerzy przygotowują zgrabne połączenie akcji, przygody i elementów gatunku cRPG. Zgodnie z panującymi standardami przebieg rozgrywki będzie ukazany w trójwymiarowej perspektywie. Natomiast w roli docelowej platformy sprzętowej występuje konsola Sony PlayStation 2. Oto trzy przykładowe screenshoty z Grandia III, wydrukowane przez znany japoński magazyn Famitsu:

Powstaje Grandia III - ilustracja #2
Powstaje Grandia III - ilustracja #3
Powstaje Grandia III - ilustracja #4