Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2007, 17:00

autor: Major Doktor Upiorna

Posiadacze konsoli PlayStation 3 jednak nie dostaną gry God of War

Na początku tego tygodnia w Internecie zrobiło się głośno w związku ze spekulacjami na temat zadedykowania nowej gry spod znaku God of War posiadaczom konsoli PlayStation 3. Potwierdzać to zdawał się nabór pracowników ogłoszony przez Sony Computer Entertainment, o czym Was poinformowaliśmy. Niestety owe nieoficjalne doniesienia na temat trzeciej odsłony przygód Kratosa zostały zdementowane.

Na początku tego tygodnia w Internecie zrobiło się głośno w związku ze spekulacjami na temat zadedykowania nowej gry spod znaku God of War posiadaczom konsoli PlayStation 3. Potwierdzać to zdawał się nabór pracowników ogłoszony przez Sony Computer Entertainment,o czym Was poinformowaliśmy. Niestety owe nieoficjalne doniesienia na temat trzeciej odsłony przygód Kratosa zostały zdementowane przez Cory’a Barloga.

Oświadczył on, że na tę chwilę nie są prowadzone prace nad tytułem God of War III, ani żadnym innym w wersji dla PS3. Zaświadczył on też, że wszystkie grafiki koncepcyjne i filmy video rozpowszechniane w sieci nie zostały przygotowane przez jego ekipę. Na zakończenie dodał: „Możecie być pewni, że gdy tylko zaczniemy przygotowywać God of War dla konsoli PlayStation 3 to powiem o tym głośno”.

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.