Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 maja 2009, 17:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Tajne akta 2: Puritas Cordis

„Świat nawiedza seria niespodziewanych katastrof naturalnych. Zaniepokojeni przywódcy państw, naukowcy i politycy zmierzają do Nowego Jorku, gdzie w tej sprawie ma zebrać się Zgromadzenie Ogólne ONZ. Wśród nich jest również Wladimir Kalenkow – ojciec znanej nam skądinąd Niny. "

„Świat nawiedza seria niespodziewanych katastrof naturalnych. Zaniepokojeni przywódcy państw, naukowcy i politycy zmierzają do Nowego Jorku, gdzie w tej sprawie ma zebrać się Zgromadzenie Ogólne ONZ. Wśród nich jest również Wladimir Kalenkow – ojciec znanej nam skądinąd Niny. Sama Nina, która dopiero co rozstała się ze swym chłopakiem Maksem, wybiera się na relaksacyjny rejs statkiem wycieczkowym. Niestety, sprawy komplikują się już od dziwnego wypadku w porcie... a Nina i Maks ponownie trafiają w samo centrum tajemniczych i niebezpiecznych wydarzeń...

Tymczasem tydzień wcześniej... biskup Parrey, wykładowca w Chrześcijańskim Kolegium w Cambridge, czyta list otrzymany od proboszcza prowincjonalnego kościółka w Ashford. Podczas renowacji krypty odkryto tam zabytkowy pergamin, którego ojciec Matthew Wakefield nie był w stanie odszyfrować. Przesłał go więc biskupowi, niestety, jemu również niewiele udało się zrozumieć z tegoż dokumentu. Parrey liczy jednak na pomoc swego kolegi Williama Pattersona, który jest ekspertem w dziedzinie starych zapisków. Nieoczekiwanie rozmyślania nad listem przerywa dźwięk telefonu. Nadinspektor Falk z Wydział Zabójstw w Ashword informuje biskupa, że Matthew Wakefield został zamordowany...” - „Kayleigh”

Tajne akta 2: Puritas Cordis - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Tajne akta 2: Puritas Cordis w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.