Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 maja 2006, 13:34

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Rise of Nations: Rise of Legends

Poradnik do gry Rise of Nations: Rise of Legends zawiera opisy wszystkich misji, na które można natrafić się w kampanii. Poradnik po kolei omawia terytoria, które pojawiają się na mapach odpowiednich trzem kolejnym kampaniom: Vinci, Alin oraz Cuotl.

„Przed Wami poradnik do gry Rise of Nations: Rise of Legends. Zawarte są w nim opisy wszystkich misji, na które możemy natrafić w kampanii. Możemy? Owszem, nie wszystkie są obowiązkowe, gdyż zazwyczaj mamy możliwość wyboru jednej z kilku ścieżek na strategicznej mapie świata. Poradnik po kolei omawia wszystkie terytoria, które pojawiają się na mapach odpowiednich trzem kolejnym kampaniom: Vinci, Alin oraz Cuotl.

Jedynymi scenariuszami, które potraktowaliśmy skrótowo, są dość rzadko występujące misje typowo skirmishowe, żywcem wzięte z tego quasi-multiplayerowego trybu gry. Niektórym terytoriom są one przypisane odgórnie, w przypadku pozostałych pojawiają się, jeśli utracimy raz opanowane pole mapy ogólnej na rzecz przeciwnika i chcemy je na powrót odbić. Partie tego typu opierają się na ogólnym obyciu z grą i nie stosuje się w nich żadnych specjalnych sztuczek. Niemniej, dołączamy do nich mapki i w szczególnych wypadkach punktujemy rzeczy warte zauważenia.” - „Lordareon”

Rise of Nations: Rise of Legends - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Rise of Nations: Rise of Legends w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rise of Nations: Rise of Legends

Rise of Nations: Rise of Legends