Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 września 2007, 18:06

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Loki

Witam w poradniku do Loki’ego. Znajdziecie tu opis wszystkich czterech scenariuszy dostępnych w grze. W Lokim wcielamy się w rolę jednego z czterech bohaterów – greckiego lub nordyckiego wojownika, potężnego egipskiego czarnoksiężnika i południowoamerykańskiego szamana, który opanował sekrety świata duchów.

„Witam w poradniku do Loki’ego. Znajdziecie tu opis wszystkich czterech scenariuszy dostępnych w grze. W Lokim wcielamy się w rolę jednego z czterech bohaterów – greckiego lub nordyckiego wojownika, potężnego egipskiego czarnoksiężnika i południowoamerykańskiego szamana, który opanował sekrety świata duchów. Każdy z nich dysponuje zróżnicowanymi umiejętnościami, odmiennym stylem walki, a także możliwością skorzystania z pomocy wyznawanych przez siebie bóstw. Głównym przeciwnikiem gracza jest tutaj egipski bóg ciemności i zła o imieniu Seth, który powrócił na ziemię z krainy umarłych. Aby pokonać największego wroga, musisz odbyć pełną niebezpieczeństw podróż przez różne epoki, gdzie stawisz czoła nie tylko licznym potworom (jest ich w sumie ponad setka), ale również mniejszym bogom. [...]

Przed Wami naprawdę dłuuuuuuuga przygoda. Miłej zabawy.” - „bartek”

Loki - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Loki w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.