Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 marca 2007, 17:59

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Knights of Honor

Poradnik ten powstał z myślą przede wszystkim o tych, którzy mają angielską wersję gry, ale nie znają języka na tyle dobrze, by swobodnie się w niej poruszać. Jest on też oczywiście przeznaczony dla osób, które pragną poznać podstawy gry, by potem móc grać samemu. Mam nadzieję, iż to właśnie do nich trafi ten tekst.

„Witam wszystkich na jednej z pierwszych stron poradnika do Knights of Honor. Jest to gra niezbyt w Polsce znana, aczkolwiek w pewnych kręgach wciąż bardzo popularna. Wydaną ją w 2004 roku wyłącznie w wersji angielskiej, co zapewne odstraszyło wielu potencjalnych fanów. Ostatnimi czasy wydano co prawda moda polonizującego, ale był to projekt czysto prywatny o którym zapewne dowiedziało się niewielu. Poradnik ten powstał z myślą przede wszystkim o tych, którzy mają angielską wersję gry, ale nie znają języka na tyle dobrze, by swobodnie się w niej poruszać. Jest on też oczywiście przeznaczony dla osób, które pragną poznać podstawy gry, by potem móc grać samemu. Mam nadzieję, iż to właśnie do nich trafi ten tekst. Zresztą być może przeczyta go też i ktoś, kogo gra po prostu zainteresuje. Zapewniam, iż warto poświęcić jej chwilę, bo poza grafiką i mechanizmem bitew w niczym nie ustępuje grom z serii Total War, a nawet pod wieloma względami je przewyższa. Zapraszam!” - „jedik”

Knights of Honor - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Knights of Honor w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.