Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2006, 20:48

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Journey to the Moon: Podróż na Księżyc

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry Voyage, w którym to znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody.

„Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry Voyage, w którym to znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody. [...]

Na początek tylko jedna, krótka uwaga. Opis przejścia zawiera listę wszelkich czynności, jakie należy wykonać, aby pomyślnie ukończyć grę. Niejednokrotnie można je realizować w innej kolejności, niż sugeruję, gdyż Voyage nie jest grą tak liniową, jak zazwyczaj bywają przygodówki. Pozostawia nam, graczom odrobinę wolności wyboru. Ze swojej strony starałam się ułożyć opis przejścia w kolejności, jaka wydaje mi się najbardziej logiczna. Tekst podzieliłam na rozmaite rozdziały, które, mam nadzieję, ułatwią Wam poruszanie się po poradniku i szybkie odnajdywanie w nim pożądanych odpowiedzi. Zapraszam do lektury.” - „Krooliq”

Journey to the Moon: Podróż na Księżyc - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Journey to the Moon: Podróż na Księżyc w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.