Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 czerwca 2007, 17:41

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Hospital Tycoon

Witam w nieoficjalnym poradniku do Hospital Tycoon. W kolejnej odsłonie jakże słynnej i nieśmiertelnej serii „Tycoonów” przychodzi nam wcielić się w dyrektora szpitala. Naszym zadaniem jest nie tylko zarządzanie, ale także pilnowanie, by zarówno pacjenci jak i personel byli w pełni zadowoleni.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do Hospital Tycoon. W kolejnej odsłonie jakże słynnej i nieśmiertelnej serii „Tycoonów” przychodzi nam wcielić się w dyrektora szpitala. Naszym zadaniem jest nie tylko zarządzanie, ale także pilnowanie, by zarówno pacjenci jak i personel byli w pełni zadowoleni.

W poradniku znajdziecie garść informacji na temat strategii budowania, opisy urządzeń, chorób, a także kompletny opis przejścia Story Mode składającego się z trzech serii (po cztery misje w każdym).

Z racji, że gra posiada wiele nietypowych chorób oraz urządzeń do ich leczenia, zachowałem w poradniku oryginalne słownictwo, gdyż w przypadku polonizacji mogłyby pojawić się różnice w ich tłumaczeniu.

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć Wam wielu godzin przyjemnej zabawy z Hospital Tycoon.” - „bartek”

Hospital Tycoon - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Hospital Tycoon w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.