Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lutego 2007, 18:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Emergency 4: Global Fighters For Life

Nie ulega wątpliwości, że Emergency 4 to, podobnie jak poprzednie odsłony, gra bardzo trudna. Nie jest to zabawa dla każdego, gdyż nie polega ona na bezlitosnym mordowaniu ludzi, lecz na ratowaniu im życia. W niniejszym poradniku zawarłem opis przejścia wszystkich przygotowanych przez producenta scenariuszy. Dodatkowo wzbogaciłem go o kilka innych działów, które moim zdaniem są niezbędnym uzupełnieniem tegoż przewodnika.

„Nie ulega wątpliwości, że Emergency 4 to, podobnie jak poprzednie odsłony, gra bardzo trudna. Nie jest to zabawa dla każdego, gdyż nie polega ona na bezlitosnym mordowaniu ludzi, lecz na ratowaniu im życia. [...] Emergency 4 oferuje dwadzieścia zróżnicowanych misji, które są mniej lub bardziej związane z ostatnimi wydarzeniami na świecie. Przyjdzie nam więc walczyć z żywiołami, niwelować skutki katastrof i robić wiele innych rzeczy dla uchronienia przed śmiercią setek ludzkich istnień.

W niniejszym poradniku zawarłem opis przejścia wszystkich przygotowanych przez producenta scenariuszy. Dodatkowo wzbogaciłem go o kilka innych działów, które moim zdaniem są niezbędnym uzupełnieniem tegoż przewodnika. Tak więc znajdziecie w nim liczne porady dotyczące tego, jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniu i planować akcje, omówienie jednostek ratowniczych oraz narzędzi, jakie nierzadko przydadzą się w trakcie zadania. Opisy misji starałem się stworzyć w sposób możliwie przejrzysty i przystępny dla zwykłego gracza. [...] Przed Wami wiele godzin zabawy, życzę wszystkim dobrych wyników i mile spędzonego czasu z Emergency 4. Powodzenia!” - „SirGoldi”

Emergency 4: Global Fighters For Life - poradniki

Pełna wersja poradnika do gry Emergency 4: Global Fighters For Life w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.