Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 września 2005, 19:15

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: BloodRayne 2

W poradniku do BloodRayne 2 odnajdziecie szczegółowy opis przejścia tej gry, uwzględniający sposoby pokonania mocniejszych przeciwników (w tym bossów) za pomocą ściśle określonych ruchów.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do BloodRayne 2. W poniższym tekście odnajdziesz szczegółowy opis przejścia tej gry. Z racji tego, iż zabawa przebiega w dość liniowy sposób, w wielu miejscach będziesz musiał podążać zgodnie z ustaloną przez producentów ścieżką. [...] BloodRayne 2 nie jest jednak zbyt trudna. Niemal wszystkich mocniejszych przeciwników (w tym bossów) można pokonać wykorzystując zestaw ściśle określonych ruchów. Elementy te zostały oczywiście dokładnie opisane w poradniku. Jeszcze przed przystąpieniem do właściwej zabawy radziłbym przejrzeć instrukcję obsługi, a także zapoznać się z klawiszologią. Pragnę również dodać, iż poradnik został w głównej mierze nastawiony na sprawne pokonywanie plansz. Sceny związane z głównym wątkiem nie zostały dokładnie opisane, nie chciałem bowiem psuć przyjemności z odkrywania kolejnych elementów fabuły.” - „Stranger”

BloodRayne 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry BloodRayne 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.