Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 stycznia 2007, 18:27

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Anno 1701

Ahoj zapite mordy! Niechaj dunder Was świśnie, a zardzewiała kotwica poharata! Morskich podróży wam się zachciało? Portowych panienek? Straszliwych stworów i nieznanych lądów? Widzę dobrze, o czym marzycie!

„Ahoj zapite mordy! Niechaj dunder Was świśnie, a zardzewiała kotwica poharata! Morskich podróży wam się zachciało? Portowych panienek? Straszliwych stworów i nieznanych lądów? Widzę dobrze, o czym marzycie! Te podarte koszule i brudne łapska. Tylko worki pełne złota w tych łbach macie! Myślicie, że to tak prosto? Nie kiwajcie tymi makówkami jak Tukany na rozgrzanym dachu! Tak łatwo się nie da! Nie wystarczy ogołocić w nocy pół osiedla z drzwi, zbić sobie okręt i ruszyć w morze! Tak to się robi pokarm dla rekinów, a nie wielkie fortuny! Tu trzeba się trochę poduczyć. Głową ruszyć! Skąd to wiem? Bo zaczynałem jak wy! Macie szczęście. Ja już swojego się nachapałem. Już nawet z kim handlować nie mam. Może któremuś się uda i skończy się ta przeklęta nuda. Siadajcie i słuchajcie jako rzecze Jedik Czarnobrody nim zdanie swe zmieni i po rapier sięgnie!” - „jedik”

Anno 1701 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Anno 1701 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.