Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 września 2005, 18:49

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Age of Wonders: Shadow Magic

Poradnik do gry „Age of Wonders: Shadow Magic” koncentruje się na kampanii dla jednego gracza. Znajdziecie w nim zalecany przez autora opis przejścia wszystkich 13 etapów kampanii oraz garść bardziej uniwersalnych porad.

„Poniższy poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza gry Age of Wonders II: Shadow Magic i z tego względu koncentrowałem się w nim na zagadnieniach ściśle z tym trybem rozgrywki związanymi. Spora część ogólnych porad ma oczywiście zastosowanie znacznie szersze, ale niezależnie od trybu rozgrywki proponuję je traktować jako wytyczne a nie jako wyrocznie. Age of Wonders II SM, jest grą niezwykle rozbudowaną i nie ma w niej jednej właściwej i idealnej strategii.

To samo zastrzeżenie dotyczy zasadniczej części tego tekstu – a więc opisu przejścia wszystkich 13 etapów kampanii. Opisane tam zalecenia pozwalają na ukończenie każdego z etapów – choć nie gwarantują że będzie to najlepszy i najszybszy z możliwych sposobów. [...]” - „Gajos”

Age of Wonders: Shadow Magic - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Age of Wonders: Shadow Magic w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.