Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 5 czerwca 2009, 19:14

Polska premiera 4x4 Hummer

Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje że dziś jest premiera wyjątkowych wyścigów samochodami terenowymi, czyli gry 4x4 Hummer!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje że dziś jest premiera wyjątkowych wyścigów samochodami terenowymi, czyli gry 4x4 Hummer!

4x4: Hummer to wyścigi terenowe, w których prowadzimy samochody koncernu General Motors. Do wyboru mamy kilkanaście modeli aut przy czym należy zaznaczyć, że są to prawdziwe, licencjonowane samochody. W grze będzie można zasiąść za kierownica takich pojazdów jak: Hummer H2 SUT, Hummer H2 SUV, Hummer H3 SUV i Hummer H1 Alpha a także Saab 9-7x SUV, Cadillac Escalade, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Trailblazer, GMC Envoy czy też GMC Yukon.

Pojazdy różnią się sobą między innymi zachowaniem na trasie. Każdy z wyżej wymienionych samochodów ma swój własny styl prowadzenia, a uszkodzenia są ukazane w bardzo realistyczny sposób. Wyposażenie terenówek m. in. wyciągarki, systemy GPS czy tez blokady dyferencjału odgrywają w grze bardzo istotną rolę.

Gracz ma możliwość tunningu swojej terenówki m. in. może usprawnić system hamulcowy, zawieszenie, skrzynię biegów, oświetlenie montowane na dachu.

Grafika gry zbudowana została na silniku Chrome Engine dzięki czemu będą nas otaczać bardzo szczegółowe krajobrazy i zróznicowane warunki pogodowe (śnieg, deszcz itp.)

Ogromna liczba zróżnicowanych tras, wiele rodzajów wyścigów - od typowych sprintów, przez rajdy na orientację w trudnym terenie, po lawirowanie po ciasnych, stromych i niebezpiecznych trasach z przeszkodami, a do tego licencjonowane samochody. Taka mieszanka to pozycja obowiązkowa dla każdego fana typowo męskiej rozrywki!