Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 21 września 2005, 10:12

PlayStation 2 Rally Team w Rajdzie Warszawskim

Załoga PlayStation 2 Rally Team, Tomasz Kuchar-Jakub Gerber, zajęła trzecie miejsce w Rajdzie Warszawskim, który odbył się w dniach 16-17 września.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Załoga PlayStation 2 Rally Team, Tomasz Kuchar-Jakub Gerber, zajęła trzecie miejsce w Rajdzie Warszawskim, który odbył się w dniach 16-17 września.

Tomasz Kuchar, który jechał Subaru Imprezą uzyskał czas 1.52,7. Rajd wygrał Leszek Kuzaj, który okazał się lepszy o niespełna dwie minuty.

PlayStation 2 Rally Team w Rajdzie Warszawskim - ilustracja #1

Na kibiców zgromadzonych na Bemowie, gdzie był ostatni odcinek, czekały dodatkowe atrakcje. Oprócz spotkania z kierowcą rajdowym Tomaszem Kucharem, który wygrał super OS Bemowo, mogli oni zagrać na konsoli PlayStation 2 w takie tytuły jak: Tekken 5, Formula One 05, Moto GP 4 i WRC Rally Evolved. Ponadto, odbyła się prezentacja przenośnej konsoli PSP (PlayStation Portable) i dostępnych na nią tytulów m.in: Ridge Racer, F1 Grand Prix oraz przed premierowego WRC.

Zacięty pojedynek o trzecie miejsce w rajdzie toczył się już od rana. Tomasz Kuchar i Stefan Karnabal dostarczyli wielu emocji kibicom zgromadzonym na trasie. Przed startem do niezwykle trudnego odcinka na Bemowie, Kuchar miał 0,7sek. przewagi nad swoim rywalem. To była decydująca trasa. Najlepszy czas przejazdu Tomasza Kuchara, zdecydował o zwycięstwie.

PlayStation 2 Rally Team w Rajdzie Warszawskim - ilustracja #2

Ostatnia eliminacja tegorocznych Mistrzostw Polski – Rajd Wawelski, odbędzie się w dniach 7-9 października, w Krakowie. Będzie on połączony z piknikiem Rajdowym PlayStation i PlayStation 2 Rally Team. Na kibiców czekają liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

PlayStation 2 Rally Team w Rajdzie Warszawskim - ilustracja #3