Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 maja 2007, 15:35

autor: Major Doktor Upiorna

Ogłoszono Turniej Gier Komputerowych "HEDSZOT XL"

Studenckie Koło Naukowe InFORMAT, mieszczące się przy wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na Politechnice Opolskiej ogłosiło Turniej Gier Komputerowych "HEDSZOT XL". Odbędzie się on w dniach 14-15 maja br. w Auli Politechniki Opolskiej w Zespole Dydaktycznym "Łącznik".

Studenckie Koło Naukowe InFORMAT, mieszczące się przy wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na Politechnice Opolskiej ogłosiło Turniej Gier Komputerowych "HEDSZOT XL". Odbędzie się on w dniach 14-15 maja br. w auli wspomnianej uczelni w Zespole Dydaktycznym "Łącznik" przy ulicy Mikołajczyka 16. Swoje umiejętności z zakresu gry na komputerze sprawdzić może każdy, kto zgłosi się pierwszego dnia zawodów do punktu rejestracji, który ma być czynny od godziny 9:00 przez czterdzieści pięć minut.

Zawodnicy będą ze sobą rywalizowali na płaszczyźnie dwóch gier: 14 maja Fear Combat i 15 maja Dawn of War: Dark Crusade. Uczestnicy staną ze sobą w szranki w czterech grupach, mających za zadanie wyłonienie osób przechodzących do dalszego etapu rozgrywek. Zwycięzca każdej z wymienionych pozycji zostanie przedstawiony na zakończenie zmagań w danym dniu turnieju. Dokładne informacje, w tym szczegółowy program, zamieszczono na stronie oficjalnej.