Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka F.E.A.R. Combat (PC)

F.E.A.R. Combat PC

FEAR Combat

F.E.A.R. Combat to darmowa gra przeznaczona do potyczek w Internecie i sieci lokalnej, która została udostępniona przez firmę Monolith Productions, Inc. w połowie sierpnia 2006 roku. Program niczym nie różni się od trybu multiplayer zawartym w podstawowej wersji F.E.A.R.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | FPS | sieciowe | multiplayer | strzelanki

PC Windows
Okładka F.E.A.R. Combat (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17sierpnia2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

F.E.A.R. Combat to darmowa gra przeznaczona do potyczek w Internecie i sieci lokalnej, która została udostępniona przez firmę Monolith Productions, Inc. w połowie sierpnia 2006 roku. Program niczym nie różni się od trybu multiplayer zawartym w podstawowej wersji F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, jednak można go eksploatować bez konieczności posiadania komercyjnej wersji produktu.

F.E.A.R. Combat zawiera wszystkie udogodnienia, jakie firma Monolith Productions, Inc. wprowadziło do trybu multiplayer na przestrzeni niespełna roku. Mamy tu więc do dyspozycji 5 podstawowych trybów rozgrywki (Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Elimination i Control) oraz kolejnych pięć w wariancie SloMo z możliwością spowolnienia czasu. Program oferuje wszystkie bronie znane z pierwowzoru, jak również dziewiętnaście map – część z nich można wykorzystać wyłącznie w specyficznych trybach zmagań, np. Capture the Flag. Swoistą nowością w F.E.A.R. Combat jest system Punkbuster, który wyklucza możliwość oszukiwania przez graczy, znacznie wpływając na komfort zabawy.

Gracze dysponujący podstawową wersją gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon mogą walczyć z posiadaczami F.E.A.R. Combat po zainstalowaniu łaty oznaczonej liczbą 1.07.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 2-16  

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 312 głosów czytelników.

Gry podobne do F.E.A.R. Combat

Wymagania wiekowe F.E.A.R. Combat

18+

Wymagania sprzętowe F.E.A.R. Combat

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows 2000/XP
Nowe zwiastuny z koreańkiego MMOFPS F.E.A.R. Origin Online
Nowe zwiastuny z koreańkiego MMOFPS F.E.A.R. Origin Online

wiadomość22 stycznia 2012

Powoli dobiegają końca prace nad F.E.A.R. Origin Online, czyli koreańskim MMOFPS kontynuującym popularną serię strzelanek autorstwa studia Monolith Productions. Autorzy właśnie ogłosili datę startu zamkniętych beta testów i z tej okazji wypuścili również nowe zwiastuny.

Nadchodzi trzecia część F.E.A.R.
Nadchodzi trzecia część F.E.A.R.

wiadomość24 marca 2010

Przez ostatnie kilka miesięcy wielokrotnie docierały do nas plotki o następnej odsłonie stworzonego przez Monolith Productions cyklu F.E.A.R. Teraz mamy dla was coś więcej niż domysły i spekulacje.

Pierwsze informacje o fabule F.E.A.R. 3?
Pierwsze informacje o fabule F.E.A.R. 3?

wiadomość5 lutego 2010

Serwis VG247 opublikował notatkę opisującą szczegóły castingu ze stycznia tego roku, który dotyczył sieciowej reklamy gry F.E.A.R. 3. Wydaje się, że tekst, dostarczony przez anonimowe źródło, może wskazywać na pewne szczegóły odnośnie fabuły trzeciej produkcji studia Monolith. Oczywiście sam projekt nie został jeszcze nawet zapowiedziany.

Nasilają się plotki o F.E.A.R. 3
Nasilają się plotki o F.E.A.R. 3

wiadomość16 grudnia 2009

Wspominaliśmy już o plotkach na temat F.E.A.R. 3. Dzięki wpisowi na stronie artysty Joela Cuellara, istnienie tego projektu wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Project Origin - pierwszy zwiastun kontynuacji gry F.E.A.R. już dostępny!
Project Origin - pierwszy zwiastun kontynuacji gry F.E.A.R. już dostępny!

wiadomość24 września 2007

W Internecie pojawił się pierwszy zwiastun gry Project Origin, nowej pierwszoosobowej strzelaniny, która tworzona jest przez studio Monolith Productions. Krótki film powinien zainteresować przede wszystkim fanów gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, gdyż to właśnie z kontynuacją tego produktu mamy tutaj do czynienia.