Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2006, 09:08

Odświeżona wersja The Settlers II również w wersji anglojęzycznej

Ostatnia, piąta odsłona cyklu The Settlers nie odniosła dużego sukcesu komercyjnego, nie spotkała się również z dobrym przyjęciem wśród krytyków. Odpowiedzialna za produkcję gry firma Blue Byte, próbuje więc innych sposobów na podratowanie reputacji swojej legendarnej marki. To, co nie udało się Dziedzictwie Królów, być może powiedzie się grze The Settlers II: 10th Anniversary.

Ostatnia, piąta odsłona cyklu The Settlers nie odniosła dużego sukcesu komercyjnego, nie spotkała się również z dobrym przyjęciem wśród krytyków (zaledwie 61.5% według serwisu GameRanking). Odpowiedzialna za produkcję gry firma Blue Byte, próbuje więc innych sposobów na podratowanie reputacji swojej legendarnej marki. To, co nie udało się Dziedzictwie Królów, być może powiedzie się grze The Settlers II: 10th Anniversary.

Odświeżona wersja The Settlers II również w wersji anglojęzycznej - ilustracja #1

Odświeżona wersja klasycznego hitu, która uświetni dziesiątą rocznicę premiery (zdaniem wielu) najlepszej odsłony cyklu The Settlers, po raz pierwszy została zapowiedziana w marcu bieżącego roku. Do tej pory podejrzewaliśmy jednak, że gra ukaże się wyłącznie na rynku niemieckim. Koncern Ubisoft, który zajmuje się wydaniem programu, postanowił postarać się również o anglojęzyczną wersję hitu. W ten oto sposób The Settlers II: 10th Anniversary ma szansę na podbicie całej Europy – program zadebiutuje na rynku jesienią.

Odświeżona wersja The Settlers II również w wersji anglojęzycznej - ilustracja #2

Fabuła nowej edycji gry nie różni się niczym od historii opowiedzianej w pierwowzorze. Po upadku Imperium Rzymskiego, wielu ówczesnych przywódców postanowiło wyruszyć w długi rejs statkiem, poszukując krainy, gdzie możliwe stałoby się stworzenie nowego państwa. Jednym z nich był Nautius, który po wylądowaniu w nieskalanym ludzką obecnością świecie, postanowił założyć małą kolonię. Jak nietrudno się domyśleć, trud przerodzenia wioski w wielkie imperium, spada na barki gracza...

Dowiedz się więcej na temat The Settlers II: 10th Anniversary: