Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2007, 08:28

autor: Metatron

Nowy Speedball 2 w trzecim kwartale 2007 roku

Kiedy we wrześniu informowaliśmy, że firma Frogstar Interactive zajmie się przygotowaniem odświeżonej wersji Speedball 2: Brutal Deluxe – gry traktującej o brutalnym futurystycznym sporcie zespołowym, w którą zagrywali się posiadacze komputerów Amiga w roku 1990, nie spodziewaliśmy się, że zmiany będą tak duże, że zamiast o odświeżeniu, powinno raczej pomówić się o zupełnie nowym produkcie.

Kiedy we wrześniu informowaliśmy, że firma Frogstar Interactive zajmie się przygotowaniem odświeżonej wersji Speedball 2: Brutal Deluxe – gry traktującej o brutalnym futurystycznym sporcie zespołowym, w którą zagrywali się posiadacze komputerów Amiga w roku 1990, nie spodziewaliśmy się, że zmiany będą tak duże, że zamiast o odświeżeniu powinno raczej mówić się o zupełnie nowym produkcie.

Nowy Speedball 2 w trzecim kwartale 2007 roku - ilustracja #1

Gra ukaże się na komputery PC w trzecim kwartale 2007 roku i zapowiada się niezwykle interesująco. Oprawa graficzna ma spełniać współczesne wymogi, a rozgrywka koncentrować się na trybie multiplayer online. Możemy spodziewać się między innymi meczy w ramach międzynarodowych lig, systemu rankingowego oraz wirtualnego sklepu, gdzie dokonamy zakupu dodatkowego wyposażenia. To z pewnością przyda się podczas tworzenia własnych zawodników, których będzie można ukształtować według własnych preferencji na różne typy: od cyborgów począwszy, a na amazonkach skończywszy.

Więcej informacji o nadchodzącej grze z pewnością pojawi się wraz ze zbliżającą się premierą. Zainteresowanych zachęcamy do śledzenia strony http://www.speedball2.com, gdzie będą pojawiać się nowe wiadomości na jej temat (obecnie można jedynie zapisać się na newslettera i przejrzeć forum dyskusyjne).

Ostatnia aktualizacja: 2007-03-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.