Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2009, 11:28

autor: Łosiu

Nowy dodatek do Spellforce’a 2

W sieci niespodziewanie pojawiły się informacje mówiące, że w niedługim czasie ukaże się nowe rozszerzenie do drugiej części Spellforce’a, popularnej gry fantasy łączącej elementy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił tytuł Faith In Destiny.

W sieci niespodziewanie pojawiły się informacje mówiące, że w niedługim czasie ukaże się nowe rozszerzenie do drugiej części Spellforce’a , popularnej gry fantasy łączącej elementy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił tytuł Faith In Destiny.

Z udostępnionych, dość lakonicznych, danych można się dowiedzieć, że do rąk graczy oddana zostanie zupełnie nowa, „zapierająca dech w piersiach” kampania, w której, oprócz oczywiście nowych, spotkamy się także ze starymi bohaterami. Gracz wraz z rozwojem fabuły odwiedzi „swoje ulubione lokacje” oraz „odkryje zupełnie nowe przestrzenie”. Dodane zostaną nowe mapy i tryby multiplayer. Mają one zostać wzbogacone o elementy MMO, tak aby „rozszerzyć bogactwo świata Spellforce” oraz „wzmocnić i pogłębić doświadczenie gracza”.

Brytyjski sklep play.co.uk listuje dodatek z datą premiery 25 września bieżącego roku. To niestety wszystko, co obecnie wiemy o Faith In Destiny. Czekamy na oficjalne zapowiedzi od studia Phenomic bądź jego nowego właściciela, koncernu Electronic Arts.

Nowy dodatek do Spellforce’a 2 - ilustracja #1