Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2009, 11:28

Nowy dodatek do Spellforce’a 2

W sieci niespodziewanie pojawiły się informacje mówiące, że w niedługim czasie ukaże się nowe rozszerzenie do drugiej części Spellforce’a, popularnej gry fantasy łączącej elementy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił tytuł Faith In Destiny.

W sieci niespodziewanie pojawiły się informacje mówiące, że w niedługim czasie ukaże się nowe rozszerzenie do drugiej części Spellforce’a , popularnej gry fantasy łączącej elementy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił tytuł Faith In Destiny.

Z udostępnionych, dość lakonicznych, danych można się dowiedzieć, że do rąk graczy oddana zostanie zupełnie nowa, „zapierająca dech w piersiach” kampania, w której, oprócz oczywiście nowych, spotkamy się także ze starymi bohaterami. Gracz wraz z rozwojem fabuły odwiedzi „swoje ulubione lokacje” oraz „odkryje zupełnie nowe przestrzenie”. Dodane zostaną nowe mapy i tryby multiplayer. Mają one zostać wzbogacone o elementy MMO, tak aby „rozszerzyć bogactwo świata Spellforce” oraz „wzmocnić i pogłębić doświadczenie gracza”.

Brytyjski sklep play.co.uk listuje dodatek z datą premiery 25 września bieżącego roku. To niestety wszystko, co obecnie wiemy o Faith In Destiny. Czekamy na oficjalne zapowiedzi od studia Phenomic bądź jego nowego właściciela, koncernu Electronic Arts.

Nowy dodatek do Spellforce’a 2 - ilustracja #1

Przemysław Bartula

Przemysław Bartula

Posiada dyplom technika elektrotechnika i inżyniera budownictwa wodnego, ale zdobyta w szkołach i na studiach wiedza nie przydała się w karierze zawodowej. Na tę najbardziej wypłynęła fascynacja grami komputerowymi i związane z nią częste wizyty na krakowskich giełdach z elektroniką i grami. To dzięki nim w 2000 roku dołączył do ekipy tworzącej nieznany wówczas serwis www.gry-online.pl i realizuje się w nim po dziś dzień. Zaczął od napisania kilku recenzji, a potem płynnie poszły newsy, wpisy encyklopedyczne i cała masa innych aktywności. Na przestrzeni 20 lat uczestniczył w tworzeniu niemal wszystkich działów i projektów firmy; przez lata piastował stanowisko szefa encyklopedii gier i szefa newsroomu, a ostatecznie wylądował w zarządzie firmy GRY-OnLine S.A. Obecnie jest dużo bardziej zaangażowany w aktywności zarządcze aniżeli redaktorskie i przeglądając kolejnego excela z łezką w oku wspomina czasy, kiedy zaczynał dzień od napisania kilku wiadomości.

więcej