Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2007, 09:08

autor: Elrond

Nowa mapa do Gore: Ultimate Soldier

Autorzy gry Gore: Ultimate Soldier, zrzeszeni pod szyldem 4D Rulers, znani z dość nietypowych pomysłów na zarobienie gotówki po raz kolejny usiłują wyrwać nieco grosza od fanów swojego produktu. Tym razem jest to dodatkowy poziom do rozgrywek wieloosobowych, Metal Muse. Płatny oczywiście.

Autorzy gry Gore: Ultimate Soldier, zrzeszeni pod szyldem 4D Rulers, znani z dość nietypowych pomysłów na zarobienie gotówki (Autorzy Gore'a poszukują pieniędzy na nowy projekt, Pomysł na reedycję Gore: Ultimate Soldier) po raz kolejny usiłują wyrwać nieco grosza od fanów swojego produktu. Tym razem jest to dodatkowy poziom do rozgrywek wieloosobowych, Metal Muse. Płatny oczywiście.

Nowa mapa do Gore: Ultimate Soldier - ilustracja #1

Poziom ten przeznaczony jest dla maksymalnie 16 graczy i wspiera m.in. Deathmatch czy Capture the flag. W zamierzeniach twórców, gracze powinni skupić się tutaj bardziej na rozgrywce taktycznej, a nie ciągłym ostrzeliwaniu przeciwników rakietami. Jeśli macie zbędne 4.99 USD (ok. 14 zł) i zamierzacie pograć na Metal Muse, zapraszam na zakupy.

Nowa mapa do Gore: Ultimate Soldier - ilustracja #2
Nowa mapa do Gore: Ultimate Soldier - ilustracja #3