Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2007, 16:58

autor: Vercetti

Autorzy Gore'a poszukują pieniędzy na nowy projekt

Przed trzema tygodniami panowie ze studia 4D Rulers opublikowali na firmowej stronie internetowej informację, która wskazywała na to, iż poszukują oni inwestora zdolnego do sfinansowania ich nowego projektu, będącego najprawdopodobniej swego rodzaju kontynuacją strzelanki Gore: Ultimate Soldier.

Przed trzema tygodniami panowie ze studia 4D Rulers opublikowali na firmowej stronie internetowej informację, która wskazywała na to, iż poszukują oni inwestora zdolnego do sfinansowania ich nowego projektu, będącego najprawdopodobniej swego rodzaju kontynuacją strzelanki Gore: Ultimate Soldier. Programiści zarzekali się nawet, że ewentualny dostarczyciel środków pieniężnych po premierze tytułu otrzyma 150% tego, co na niego wydał.

W związku z niewielkim odzewem na wiadomość o poszukiwaniach wspólnika pracownicy 4D Rulers postanowili zacząć wreszcie działać. Aby samodzielnie zdobyć gotówkę na wymarzony tytuł, zorganizowali aukcję, której przedmiotem jest ich leciwy silnik graficzny, Amp II. Dodajmy, że engine ten święcił triumfy w okolicach 2004 roku. Aby uzyskać licencję na używanie tego narzędzia, należy wysłać e-mail do jednego z przedstawicieli dewelopera i wpisać w nim kwotę, jaką jest się w stanie zaoferować za drugą odsłonę Ampa. Zwycięzca aukcji wyłoniony zostanie 15 stycznia 2007.