Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2009, 14:15

autor: vampire

Nie będzie dema The Godfather II. Dodatkowa zawartość już w produkcji

Chociaż światowa premiera nadchodzącej produkcji bazującej na filmowej trylogii Ojciec Chrzestny, The Godfather II, odbędzie się dopiero 27 lutego, jej twórcy, EA Redwood, pracują już nad dodatkową zawartością, która dostępna będzie do pobrania po premierze gry.

Chociaż światowa premiera nadchodzącej produkcji bazującej na filmowej trylogii Ojciec Chrzestny, The Godfather II, odbędzie się dopiero 27 lutego, jej twórcy, EA Redwood, pracują już nad dodatkową zawartością, która dostępna będzie do pobrania po premierze gry. Takich przynajmniej informacji udzielił producent wykonawczy, Hunter Smith, w wywiadzie dla serwisu ComputerAndVideoGames. Niestety nie wyjawił jednak żadnych szczegółów na temat rozszerzenia, nie podał też jaka będzie jego cena, ani kiedy dokładniej powinniśmy się go spodziewać.

Biorąc pod uwagę to, że The Godfather II nie będzie tak długą grą jak wcześniej obiecywano, wiadomość o rozszerzeniu jest z pewnością bardzo dobrą informacją. Jednakże wiąże się z nią również mniej pozytywna sprawa - otóż twórcy nie planują wypuszczenia dema produkcji przed jej premierą.

Przypomnijmy, że druga cześć Ojca Chrzestnego trafi do europejskich sklepów najprawdopodobniej na początku marca jednocześnie na wszystkie platformy sprzętowe – PS3, Xboxa 360 i PC. W tym samym czasie tytuł powinien ukazać się również w naszym kraju oczywiście dzięki firmie Electronic Arts Polska. Więcej na temat gry możecie dowiedzieć się z naszych zapowiedzi pecetowej wersji i edycji przeznaczonej na konsolę Microsoftu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ojciec chrzestny II

Ojciec chrzestny II